Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
problema e că aveți cârtițe și vă sabotați singuri până se vină cavaleria. V-ați dus cu torțe, furci, topoare peste cocioabele ălora de v-au adus în starea asta, care au profitat de voi?
drum bun, spor la toate cele. am fost pe magheru, pe la 9, in drum spre ICCJ. cel putin la Inter nu era nici o baricada.. de data asta..)) mergi sanatos, dar nu la numarul 9..) du-te la 19, e mai aproape de Lido.)
Ura, am plecat in centru am treaba pe Magheru. Sper sa nu fi pus Moflea bariere la Piata Romana nr 9 :Usa e veche, broasca-i noua Piata Romana Nr. 9. E destul de mica camera mea Dar încap toti prietenii mei în ea Stau în picioare se aseaza pe jos În rest sunt cuminti si vorbesc frumos. Asa ca vino sus daca ploua Pïata Romana Nr. 9.
ai si tu dreptatea ta. exista un deja vu care plictiseste. dar, ce faceau colonistii cand indienii ii impresurau din toate partile, vadit superior numeric ? iti spun eu ce faceau : forturi, palisade si se baricadau pana sosea... armata unionala sa ii salveze !..)) asa ca, fiind indieni cam multi prin vegetatia salbaticita din Das Erste Liga Mamaliga, the redwhite warriors se baricadara in fort, dupa palisade, si trag in nestire dupa vanatorii de scalpuri... dar, munitia e pe sfarsite, daca nu veniti mai repede sa ne salvati, vom fi scalpati cat de curand. si sincer, fara colonisti, ce sens mai are armata unionala ?..)) help us, brothers in arms !..)
Vezi de orasul tau de provincie ***, nu te mai baga in seama cu bucurestenii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu-i colegial din partea ta. Omul e plecat cu treburi și tu bagi d-astea grele?
Lăsând vrăjeala cam toti stelistii vrem un Dinamo puternic, ne-am plictisit sa ne duelam cu *** finanțați politic. Nu are niciun farmec.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vezi ca il faci gelos pe randoom ....ala ( aia ) este iubita mea ...il imbrac in mireasa ii pun adidasi cu toc in fata si il duc in padure la cernica ...in fiecare duminica ne gasesti acolo ...poti sa vii si tu sa-i canti I-ati mireasa ziua buna ..de la Tibi de la Pl
..))))))))))))))
nu cred ca te-a intercut nimeni in probleme :)))))) .... tu ai probleme grave ..nici DNA -ul nu te mai salveaza .... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.