Alte știri din fotbal
Olteanul Neagoe și dinamovistul Scarlatache s-au pus de acord: „Cu totul altceva”
0
„Maimuța asta zici că-i arc” » Prunea a vrut să facă un compliment, Radu Naum i-a cerut să schimbe expresia
0
Scene oribile la Dinamo - Craiova! Istvan Kovacs a oprit meciul
3
Debut de coșmar pentru Ronaldo Webster la Universitatea Craiova: gafă imensă și schimbare în minutul 37
3
Știri din fotbal internațional
PSG intră peste Real Madrid! Campioana Franței încearcă să dea lovitura verii cu Rodri
0
Primele critici pentru Radu Drăgușin » Ce au remarcat italienii după înfrângerea Fiorentinei în amicalul cu QPR
3
Kerim Alajbegovic, bosniacul care a impresionat la Mondial, se transferă în Premier League
0
Scandal uriaș în Italia! Doi foști jucători de la Juventus, anchetați pentru fals și tentativă de extorcare
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
20
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
7
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cum a eșuat cel mai cunoscut complot de asasinare a lui Hitler. Expert: ...
Libertatea
retrageti echipa Dinamo din campionat chiar acum. Desfiintarea. Trebuie sa auda cineva si sa retraga echipa din campionat pe loc. De ajuns cu agonia. Huo Dinamo pt unde ati ajuns
Asta nu e tragedie! Abia la proces incepe necazu'...
Cand o sa vina un "om de fotbal" sa dea o alta solutie decat "sa bage bani" "cineva", "altcineva". Am mai auzit solutia la Hagi si la multi altii. Si tot el rade de un manager de hotel, unul care a condus ceva in viata lui, altceva decat echipa galbena, rosie sau de cine stie ce alta culoare intr-un show TV.
Lucrurile nu s-ar precipita atat de devastator la Dinamo daca niste catastrofe ca Giani Chirita nu si-ar da cu parerea. Daca il intrebi pe Chirita ce face el acum, cum ajuta fotbalul care l-a facut cunoscut nu stie ce sa iti raspunda. El e de profesie „vedeta” TV, adica e ciuca mistourilor pe la emisiunile de scandal si are tot mai mare succes pentru ca nici nu se prinde cand e luat in balon. In plus e si „consumator” si „sifon”, il iubeste toata lumea...
unde ai citit aceasta fraza ?la antena 1 sau ai imprumutat-o de la cornel dinu ?cati bani vrei ca sa-ti cumparam solutia si poate salvam ce mai poate fi salvat .eventual .ca totul sa fie legal putem organiza o licitatie ..
Daca COCALARUL Chirita a ajuns sa dea solutii , Dinamo a ajuns rau de tot !!!
unde ai citit aceasta fraza ?la antena 1 sau ai imprumutat-o de la cornel dinu ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt atatia de-astia acum, incat am crezut ca e un job, o sa ma apuc si eu "sa trag semnale de alarma" si sa "nu vreau sa zic mai multe"
Giani KIRITA are solutia,sa faca un reality show si cu banii castigati sa cumpere un jucator.Saracia nu are bani nici de o saorma dar se crede salvator.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.