Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
no problem, mergem la futsal:))))
au fost dati afara toti acesti jucatori pentru ca au terminat pe ultimu loc (maximum din ce e mai rau) deci jucatorii care vor veni nu vor fi mai slab decat astea !!!
Taz fotbalul Romanesc a ajuns prea jos la ora actuala (vorbind de campionatul intern) pentru a nu avea curajul sa nu incercam si altceva . Numai oamenii care persevereaza progreseaza ! Daca doar ne lamentam si tipam disperati ca o sa cada drobul de sare vom fi aceasi si peste 500 de ani !!!
Nu....parca joaca in Moldova.
Coman e un jucător bun. Dar te pui cu Conducătorul Gheorghe? Vrea să-l ruineze şi pe Moraru cum a încercat cu Utecilă şi cu Niculae. Surdu e cumva liber de contract?
Aici ai si U dreptate........ Oricum,eu cred ca va salvati,distanta nu e mare,iar din fata poate doar U Cluj sa fie peste voi.....restul,sunt de depasit!!!!!!
pe pula aia de pancu sa nu o dati e singura rabla care va salveaza !el e de viitor pentru rapid.+vama geniul!Comentariul tău...
Trebuie Taz mai ales ca perioada de pregatire din iarna este mai luga decat cea din vara . Sa stam si doar sa visam nu se mai poate . Ori....ori !!! Si totusi daco vor veni jucatori cu o oarecare experienta si cu profesorul Pustai antrenor cred ca nu e chiar de colo . Daca vad un Rapid total schimbat in bine fata de cel din tur si chiar daca retrogradam eu sunt foarte multumit ca macar am incercat . M-am saturat sa vad copii de 21-23 de ani blazati pe teren iar un Pancu la 36 de ani sa moara pe tren cu adversarul de gat fara a fi sustinut de nimeni !!!
Salutare....in fine,poate ai dreptate,eu unul zic ca vreo 3-4 de pe lista aia nu trebuiau dati afara......orice jucatori ar aduce acum,pana formeaza o echipa e greu.......in opinia mea,asta a fost problema si in vara la voi,ati adus jucatori la o luna dupa ce incepuse campionatul.... Ma rog,acum macar aveti antrenor.....pentru binele vostru,sper sa fie in stare sa faca treaba in asa timp scurt....
Sal Taz . Eu cred ca e de datoria lui Moraru sa incerce orice . Daca nu ai oferte cui sa-i vinzi mai ales cand cv-ul recent arata locul 18 ? Pai nici din liga 2 nu se inghesuie sa ia de la o ultima clasata ! Cateodata masurile radicale mai dau roade , cateodata nu , dar trebuie incercat . Eu te asigur ca cu acest lot indiferent pe cine aduceam antrenor Rapidul tot retrograda . Eu unul sunt total de acord cu incercarea lui Moraru . Plus ca multi nu stiu ce este obligat acest om sa faca conform legii insolventei in care este obligat sa impace pe toata lumea si sa achte datoriile . E usor de vorbit cand nu este banul nostru din buzunar !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.