Alte știri din fotbal
Primarul din Craiova anunță: „Antrenorul și jucătorii Universității vor primi titlul de cetățean de onoare”
0
„Nu blocați banii în imobiliare!” » Sfaturile unui analist financiar pentru fotbaliștii care nu știu ce să facă cu banii
0
Sorin Cârțu e ca Franz Beckenbauer: „Și dacă voiam să regizăm...” » Mesaj pentru Aurel Țicleanu
0
„Să nu uităm un lucru” » Ovidiu Ioanițoaia, prima reacție despre titlul Craiovei: „Riscăm să fim penibili”
0
Știri din fotbal internațional
Șanse mari pentru Jovo Lukic la Mondial » Atacantul care a calificat Bosnia s-a accidentat și ratează turneul final
0
PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului: „Fără precedent!”
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
ce porcarii sunt in fotbalul nostru...mie scarba..... FCSB vs STEaua armatei, CRAIOVELE intre ele, timisoara cu vreo 3 echipe cu numele de POLI.... acum rapid cu AFC Rapid... MIE SCARBA..... renunt la TOate canalele din romania.... renunta la dIGI TV si cer receiver din Anglia de la un pr, de acolo...ce are abomanent ...si o sa prind numai canalelel lor... acolo vad fotbalul adevarat..nu porcariile si mizeriile din fotbalul romanesc!!!!
*** Rapid a fost infiintata de muncitori de la Grivita in 1923 , nu poate sa revendice nimeni echipa asta decat suporterii..si suporterii sunt acum cu FC. Iar Manoliu nu poate avea decat o sigla amarta nu si marca una la mana. Echipa a luat-o din liga a 4a deci iar nu are treaba cu politicul, iar primarul d e care zici nu mai e primar. Plimba ursu si miorlaie in alta parte :)) A si Dinamo care joaca in liga 1 cu cessiune tot clona e? :))) Ai de capul tau
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se intapla toate astea din cauza legislatiei care la un moment dat a fost permisiva cu hotiile si mai apoi s-a inasprit si unii au scapat iar altii au infundat puscaria.In midi légal in prima liga nu mai exista :Dinamo ,Steaua,Craiova,Rapid,FCArges,.....sa vedeti confuzii la Timisoara si Brasov.Ideea este ca lumea se "rebranduieste " si trebuie sa acceptam asta .Pana si Austria a facut la fel cu 25 _30 de ani in urma .Imi aduc aminte ça o echipa Casino Salzburg castiga la masa verde cu Milan. Traim vremuri in schimbare.
dacă cfr-ul din cluj își schimbă denumirea în atletico textila, Își pierde și palmaresul?
Rezultatul unui sistem corupt
Ai dreptate, dar nu ma bag in ciorba rapidistilor! E problema lor pe cine aleg sa sustina, nu vin eu sa le spun care-i Rapidul adevarat!:)
Exemplu, vine Tiriac si face parteneriat cu armata la CSA! Echipapromoveaza la anu, si castiga 10 ani la rand campionatul in Romania! Dupa 10 ani, pierde marca Steaua, tiriac nu se mai intelege cu armata, echipa isi schimba denumirea in FC Tiriac SA,castiga alte 10 campionate! Dupa 20ani, are 20 vampionate castigate ca e aceeasi echipa si a avut continuitate in prima liga, chiar daca a pierdut marca Steaua...doar nu zboara titlurile in sertarele MAPN-ului...
de echipa cu 4 consoane nu putem vorbi, ca vom fi banati/cenzurati. :)))
La fel ca Mititelu! Nici el nu mai stie cate clone a facut: FCU 1948 Est, FCUniversitatea, Leii din banie (cate un pentru fiecare copil si una pentru sotia lui), sigle cu cai modificati genetic pe ele...vai mama lui! Dar, in mintea lui, el crede ca detine adevarata Universitatea Craiova!
Clona deține manoloiu. Copos a făcut în 2001 clona afc, niște inginerii financiare cred. Rapidul a fost UFC, apoi AFC apoi FC...astea sunt clonele. Deci manoloiu are doar una dintre ele. Si asa cred ca sunt multe echipe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.