Alte știri din fotbal
Ultimele detalii despre transferul lui Matei Ilie! Urmează vizita medicală
0
Ce înseamnă plecarea lui Mihai Nădăban de la Dinamo: efect de domino!
0
Devis Epassy, tot mai aproape de plecarea de la Dinamo
0
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Polițistul care a făcut spectacol în fața fanilor scoțieni! Imaginile devenite virale înaintea debutului la Mondial
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Opinie categorică din tabăra lui Dinamo: „Franța are toate șansele să câștige Campionatul Mondial”
0
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial. Echipele de start
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
eu zic ca anul viitor tot vaslui si cfr o sa se bata la titlu
Se pare ca nu te pricepi nici 1% la fotbal,si vorbesti doar din simplul motiv de a te baga in seama.
sa-i schimbe iar pe toti si dupa trei etape, sa-i schinmbe din nou; si daca e sa fie Steaua pe primul loc, sa-i mai schimbe odata, ca asa se face performanta. doar el sa ramana vesnic la Steaua.
Bai fraierilor, ia uite cum va intindeti la branza! Iar il vreti pe Wesley ? Cum puteti vorbi despre un eventual transfer cand jucatorul este sub contract inca un an iar patronul de la Vaslui nu v-a dat drrept la negociere , loserilor( retardatilor) ?
N-are nicio sansa Steaua in fata Vasluiului si CFR Cluj, loturi mult mai bune, patroni mai seriosi, antrenori mult mai buni. Reghe vine doar cu aranjamentele pe casele de pariuri, dar la nivelul asta nu tine. Va ingropa Steaua. In plus, vine Rapidul, Astra-daca scapa de ratatul de Rednic.
Da. In fiecare pauza competitionala Steaua descarca o roaba de fotbalisti noi in bataura, iar fituica de serviciu g(igi) s(pune) p(rostii) incepe campania de aberatii. Desigur, titlul il iau altii( n-am gasit alta rima)!
Imi place cum comentati de alte echiape de parca voi ati fi mai viteji.Steaua cu un cioban prost si o conducere de rahat macar a mai luat o cupa (saa vad pe voi daca sunteti in stare), a mai scos capul cat de cat in Europa, pe cand voi ramaneti cu atat...comentarii la adresa Stelei
Chiriches bun?? Baiete e vorba de fotbal aici! nu de pescuit... steaua va mai lua titlul peste 777 ani!
portar si maxim 5 jucatori de camp trebuiesc adusi, asta pentru a nu se pierde omogenitatea unui lot si asa abia remaniat acum 1 an. si este valabil si pentru rapid
de cand provincia castica campionatul ,fotbalul romanesc este in cadere libera in europa,si echipa nationala si echipele de club ,din acest an liga campionilor a ramas doar un vis !!! asta nu o spun cu rautate,nu sunt fan echipelor din bucuresti !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.