Alte știri din fotbal
S-au semnat actele! Daniel Bîrligea pleacă în Italia » Avem toate detaliile
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
5 goluri la prima titularizare a lui Andrei Coubiș în Anglia
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză la prima titularizare sub comanda lui Postecoglou » Incredibil ce a urmat!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Corect, dar nu o sa ii vezi pe astia facand articole de genul despre fcfcsb, in care sa sublinieze asistentele reduse de la meciurile bercenarilor. Adica cu tenta negativa. Stim bine de ce. Cum am spus lucrurilor pe nume, mi-au moderat postarea. Adevarul doare, dar oamenii sunt suficient de inteligenti sa vada ce si cum se intampla in presa sportiva din Ro.
Mananca si gura lui ceva...!
Stiti ca meciul este luni si astazi este joi nu? Adica ce relevanta are nr de bilete de azi, probabil vom fi in media noastra de 10000 de spectatori, care nu este o medie rea
Este incredibil ca tu jurnalistule te faci de ras cu acest articol ! Cati sunt care cumpara bilete cu 5 zile inainte la un meci banal de liga 1 ? Cata minte ai sa scrii asa ceva ? Sa nu mai spun ca Dinamo este programata din nou in zi de luni !
cenzurat pentru ca scot in evidență lipsa de imparțialitate
joaca mimao....sigur vin 50k
Mda, Acelasi subiect de doi lei repetat saptamanal despre biletele vandute de FC Dinamo. Stati linistiti ca se va umple Arcul de Triumf la ora meciului (ca in fisa meciului de aici acolo spune ca se joaca) in conditiile in care pana miercuri seara s-au vandut deja jumatate din locuri pentru un meci programat luni seara saptamana urmatoare. Mai sunt aproape 5 zile pana la meci si ai timp sa-ti cumperi bilet in weekend cand nu esti la serviciu si ai timp sa iti iei bilet. Da' de curiozitate, celelalte echipe cate bilete au vandut ? Toate au meciurile etapei inaintea lui Dinamo iar un articol bine documentat si echidistant ar spune despre toti daca ar vrea sa faca jurnalism de calitate.
Bre nea giornalistu', da priceput ești bre! Mai sunt 5 zile pân' la duelul cu marinerii, da' tălică înfierezi cu mânie proletară absenteismul câinilor! Și mai documentează și tu articolele, că meciul cu Bot'șenii îl cam jucarăm pe h'Arc... un pic! Da' deh... Spiru nu-i așa?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.