Alte știri din fotbal
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
2
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
3
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
3
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Max Verstappen eliminat din Q2, Antonelli cel mai rapid la Marele Premiu al ...
Libertatea
Fotbal Club Faci Ce Spune Becali este o impostoare. Fotbalul românesc ar renaște dacă ar promova echipe ca STEAUA BUCUREȘTI, Petrolul Ploiești, Poli Timișoara sau U Cluj.
Dar Steaua bucuresti e numai una si e in liga a 2-a
Păi echipa din Liga a 2-a, STEAUA BUCUREȘTI, deține palmaresul cu Cupa Campionilor și Supercupa Europei. Steaua e echipa care a câștigat-o. Toată lumea știe asta. Toți au auzit de STEAUA. Doar proștii cred că Fotbal Club FCSB a câștigat Cupa Campionilor. :))))
Ffeee ceee seee beeee nu e steaua
S a desfiintat la vanzare. Stiu toti. Faci Ce Spune Becali nu a fost, nu este di nu va go niciodata Steaua Bucuresti
Da,aia de ia puncte pentru castigarea CCE in 86,atunci cand joaca in cupele europene!
Citeste decizia instantei. Steaua originala, alb albaștrii sunt in liga 2. Toata lumea stie, fcsb nu e steaua
Bla, bla, bla... STEAUA BUCUREȘTI e numai una. Aceasta este echipa Armatei Române, militarii din Ghencea — în prezent în Liga a 2-a.
***,Steaua nu a retrogradat niciodata,deci nu are cum sa fie in liga a 2-a. repet,sa se desfiinteze vitanul tau barzesti si scapamd e *** ca tine.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia e Steaua adevarata.. ros albaștrii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.