Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a alcătuit clasamentul final al play-off-ului » Surprize în lanț în lupta la titlu
0
Andrei Nicolescu spune că Dinamo a bătut palma cu un fundaș central
0
Fotografii istorice: Primul meci al României, la Istanbul, acum 112 ani » Victorie cu Imperiul Otoman, la 36 de ani după Războiul de Independență
0
Ratează Turcia - România, dar și un meci VITAL pentru lupta la titlu din Superliga!
1
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola și-a făcut rău singur! Din nou
0
Messi, gol din lovitură liberă în MLS! Răsturnare de scor la New York
0
Alvaro Arbeloa a bătut-o și pe Atletico: „Vă zic ce mi-a plăcut cel mai mult”
0
Mikel Arteta a primit două lovituri după ce Arsenal a pierdut prima finală a sezonului: „E o accidentare la gambă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
17
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
La doar 14 ani, Ruxandra Nedelescu impresionează nu doar prin talent și ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
daaa, vrei in champions league la tv!
Si noi avem o tinta, sa te vedem iar unde ti-e locul .
Tu confunzi musulmanii cu islamistii. In Albania exista populatie ortodoxa(7% in prezent), asa cum si in Macedonia exista populatie musulmana(33%).
...Si ne-am dat seama imediat.
A vorbit 5 minute la digi,ati inregistrat tot si acum postati cate 1 articol pt fiecare cuvant....Mda,ratingul bata-l vina...
Albanezii sunt una Macedonii alta!Albanezii sunt islamisti adica cu mahomed si macedonenii sunt ortodocsi!Confunzi cum confunda altii pe danezi cu germanii!Hagi si Halep aduc glorie Romaniei si se simt romani!
SHIRETENIE CIOBANEASCAAAA ....!!!! CINE E INTERESAT DE LENTUL SI IMOBILUL VARELA ,CAND LA DINAMO SUNT DOI FUNDASI CENTRALI EXCEPTIONALI , MEVLIJA SI PULICI CARE AU TINUT IN SPATE TOATA ECHIPA LUI DINAMO ...!!!! ASTIA CHIAR CA VALOREAZA PESTE 3 MILIOANE FIECARE ....!!! IN TIMP CE VARELA A MERS DIN GAFA IN GAFA ....!!!
:)))
Babele sa si ia telefoane sau tablete multimedia dacă vor informație la nivel si viteza de secol 21 , doar n ai vrea sa stea presa n loc după ele cand sunt așa informații fierbinți si vitale pentru țară. ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.