Alte știri din fotbal
Victor Angelescu s-a convins de Moruțan și Paraschiv după remiza obținută de Rapid cu Petrolul: „Atunci vor ajunge la un nivel optim”
0
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
3
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Reghecampf, prima înfrângere de când e în Sudan, chiar în Liga Campionilor Africii
0
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
ultrasii galateni sunt cei mai tari din tara , se aduna vreo 20 de insi in satul Cuca cica sa se bata cu iesenii care treceau cu autocarele pe acolo, pana la urma apare autocarul si microbuzul si ultrasii galateni incep sa arunce cu pietre in geamuri,totul bine si frumos pana cand iesenii incep sa iasa din autocare, sa-i vedeti pe bravii ultrasi galateni ce tari erau la 100 metri garduri :))) daca sunteti asa de tari si spargeti geamurile de ce nu aveti singe-n poo.la sa va caftiti? rusine!
PE VASLUI NU O DEPUNCTEAZA NIMENI, IN MECIUL CU PANDURII A FOLOSIT 6 IN LOC DE 5 EXTRACOMUNITARI !!!! 2 SARBI, 2 JUCATORI DE CULOARE, MIN 70 UN MOLDOVEAN, MIN 77 ALT SARB, TOTAL 6 IN TEREN !!!! MARE SEMN DE INTREBARE>>.......
@florin_fm1: otelul nu a cumparat nici un meci asa ca taci din gura daca nu stii ce vorbesti! in afara ca avem un frf si un lpf de toata jena mai avem si d'alde tine care se trezesc vorbind aiurea.
l-au dat afara pe dorinel ca sa poata vinde meciurile care urmau si acuma i-a luat frica.nesimtire mai mare nici nu poate exista. va dati seama ce blaturi o sa faca astia in iad dupa ce o sa moara. ca nu au cum sa ajunga in alta parte.RUSINE
Ce sa caute Vaslui in Europa cand ei nu au nici tramvaie...
Bine a-ti venit in Romania!!!
Bai zdrentele lu' Becali... Mai bine puneati mana si jucati pe bune meciul cu steaua, nu sa va apucati sa inventati puncte acum cand aveti nevoie. Huo blatisti ordinari de la vaslui, cu Papusoiu in frunte!
:)).Mor de ras.Otelul a mai dat si bani la Farul ca sa ia fata vasluiului pentru intertoto.Si acum ce sa pateasca!:)))))
Hotie pe fata dar presa nu zice nici pas. Se vede ca sunt si ei cumparati. Unde sunt emisiunile incendiare la posturile cu programe sportive? unde sunt ziaristii care se bat cu pumnul in piept? nema denghi, nema interesuet.
Cea mai frumoasa echipa a acestui sezon nu merita un asemenea tratament. Sper sa-si dea federalii doua palme si sa se trezeasca la realitate. Domnilor, echipa asta m-a incintat cel mai mult prin jocul prestat, lasati-o in pace!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.