Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Nu mai bine pregatiti coliva? Eu vreau o portie cu zahar pudra si niste bombonele cip puse deasupra. P.S. sa nu puneti mult zahar ca nu imi place coliva foarte dulce.
Au si sarit *** cu gura le e frica numai de ce sa zvonit dar sa se si concretizeze ceva
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Raul e facut de mult, de pe vremea clicii badea-turcu-***...oricum Dinamo e pe moarte si daca iese cu bine din problema asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai asta e problema ca nu va plati doar cel vinovat. E posibil sa plateasca echipa, chestie care va va afecta si pe voi. Linia asta dintre bine si rau e foarte subtire, timpul va decide daca negoita a fost salvatorul sau groparul lui dinamo.
Asta e, ce putem face noi? Daca s-a incalcat legea, sa plateasca cine e vinovat si sa se suporte consecintele...mi-as dori sa se aplice asta in cazul oricarui club sau societate comerciala, dar nu va fi niciodata asa. Ma amuza sa vad aici unii indivizi care se scandalizeaza de acuzatiile astea, cum ca s-ar fi irosit din banul public, asta in timp ce in Romania se fura zeci de milioane in fiecare zi, nu mai e cazul sa aduc exemple. Asta nu inseamna ca apar ce a fost la Dinamo, ba din contra...daca nu a intrat in faliment atunci, o sa intre acum, sa vedem ce se va dovedi dupa ancheta.
Băbăeț, deci sunteți penibili. Când ieși în public cu un astfel de anunț și vrei să fii luat în serios, ar trebui să ai deja în spate acordul și susținerea principalilor actori (no pun intended, cum zice francezul) și măcar un proiect complet cu plan de afaceri cu tot, dacă nu chiar jumătate din suma pe care vrei s-o aduni. Aici nu merge cu „să vedem”, cu „vom anunța oficial când va fi” și cu alte tromboane d-astea. S-a trezit unul din beția de revelion să scrie aberații pe facebook și voi, gata, „suporterii cumpără clubul”. Hai să ne maturizăm umpic.
vise... 1.Dinamo are sanse mari sa intre in faliment dupa procesul de bancruta frauduloasa intentat lui negoita si avocatului pt ilegalitatile legate de insolenta 2.miscarea dinamovista e compusa din multi care latra si putini care musca, adica multi vorbesc dar de pus bani efectiv vor fi f putini.
Salut marius...:::))..daca merge pe modelul Atletico Textila, acolo unde a invatat meserie..nu cred ca o sa-i iasa. Acum, revenind la lucruri serioase, pot sa-ti spun ca situatia la dinamo e neagra dintr-un alt motiv...si anume modalitatea de iesire din insolventa, care nu e doar o bombita de presa...problema e reala si se poate merge pana la retrogradarea echipei in momentul in care se va da un verdict. Stiu asta din sursa sigura, chiar din interiorul echipei. Au morcovul bine infipt, chiar daca se prefac ca nu e nici o problema..
Pai daca sunt cei mai inteligenti, sa o faca!!! Ciudata metoda, auzi, cei mai inteligenti! Ei nu cauta decat bufonerii, sa faca "caterinca" pe stadion, cand e vorba de ceva concret se apuca la bataie intre ei. Suntem departe de ce inseamna fotbalul adevarat, si a sustine intr-adevar o echipa. La doua rezultate proaste, ne apucam de injurat, cerem demisii, amenintam.....dar in afara de un amarat de bilet si o punga de seminte , nu contribuim cu nimic. Starea fotbalului de astazi, se datoreaza in mare parte si noua, a suporterilor.
De acord cu tine, dar e de apreciat initiativa omului, indiferent de ce *** molfaie gigimea. Gigimea uita de perioada "vinde-pleaca-***", cind suporterii stelisti erau pocniti sau alergati prin stadion, banii ciobanului cumpara tot...bine, la ei nici nu e mult de cumparat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.