Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Manuel Neuer, înfrânt de PSG: „Când vezi ce au făcut ei...”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Mai băiete omul vorbea despre gsp care este in ziar de sport nu numai pentru fotbal!Nu înțelegi și te faci de cacao!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De Argaseala de ce nu va luati ? Sau el nu a fost arbitru ? Si activeaza la fscb ... chiar presedinte ...
Tu chiar ii stii pe toti de la tine din ferrntari?
Ce era "destinat" s-a pulverizat, stelute, multe stelute.
*** Sa fiu în locul lui as da în judecata trustul și pe acest Udrea. Titlurile în care specifica "suspectat" nu fac decât sa atragă atenția în sens negativ asupra arbitrului. Sa fii suspect se știe trebuie sa existe un minim de probe și indicii. Ori dacă tu Udrea ești lăsat de trustul Ringier sa acuzi pe niște idei scornite și nedovedite de Gigi Becali atunci îți meriți soarta. Ești bun de dat în judecata. Ți-ar conveni ca cineva sa te asocieze cu Elena Udrea și țeapa cea mare de la Cluj? Nu prea cred.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** Atata naivitate, sa crezi ca acest personaj demn de teatrul absurd, un om pe care daca îl deposedezi de bani e nimeni, nu știe cat e ceasul fara consilier, unul care acuza pe oricine fara discernament atunci când fcsb-ul o ia pe aratura, uite domne ca unul ca el are un aparator, sustinator sau promotor, cum vreți să-i spuneți, care îl vede un neprihănit, un erou de cartonașe cu bani in cont, din care, sa nu uitam, daruieste si altora, stim bine cui. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia sa vedem cui a vandut Mitica Dragomir apartamentele facute pe terenurile lui Becali pentru ca asa se discuta, acum, nu mai conteaza detaliile contractuale. Hai sa "verificam" tot ceea i se pare domnului Becali. Voi ca ziaristi ar trebui sa scrieti ca FCSB n-a jucat nimic la Arad. Asta e datoria unui ziarist sportiv.
Udrea crede ca e artilerie grea săracu, dar rezultatul e mereu pistol cu apa . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe post de "crainici" la RadioErevan !! :))))
Tu ești un tip rezonabil. Știi foarte bine ce rost a avut comentariul meu. Nu e normal să le faci proces de intenție doar unora dintre foștii arbitri care activează la un club de fotbal după retragerea din arbitraj. Mi se par clare partizanatul și tendențiozitatea lui Udrea, în cazul acelor intrebări. Cu atât mai mult cu cât îl are invitat deseori în emisiunea proprie pe Zotta, un alt fost arbitru care a devenit conducător la un club important. Punând o astfel de întrebare negândită îți evidențiezi prea marea implicare afectivă( și partizană) în problemă, ceea nu-i acceptabil într-o meserie în care trebuie să primeze imparțialitatea și corecta informare. Stimă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.