Alte știri din fotbal
Ziua decisivă! Zeljko Kopic, așteptat la negocierile finale
0
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!
3
Real Madrid face transferul verii, pe sumă-record: Felicia Schroder, atacantul de 19 ani care uimește Europa
0
Revine abia peste două luni! Pancu tocmai a pierdut un titular la Rapid
1
Știri din fotbal internațional
Pregătește o „nebunie” dacă Messi va câștiga Cupa Mondială: „În zone intime”
0
Schlotterbeck, accidentat, e blocat în State » Motivul incredibil pentru care nu poate pleca acasă!
0
Scandalul rasist care face înconjurul lumii: „Negrii nu se pot concentra pentru a rezista mai mult de o oră!” » Reacția fostului fotbalist + Comunicatul postului public
0
Cine jignește naționala ar urma să fie pedepsit prin lege! Propunerea merge la vot: „Nu este un atac la libertatea de exprimare”
3
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
4
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Sorin Grindeanu l-a anunțat pe Nicușor Dan că PSD își asumă guvernarea
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Ai dat-o rau in bara cu articolul asta, Udrea... Astept inca unul cu cei de la FCSB, pe acelasi ton, altfel nu iti mai speli imaginea niciodata. Si asa, chiar daca ai face unul identic cu Tudor si Argaseala, e greu sa iti albesti imaginea de catel pazitor la oile ciobanului. Se simte in glas, se vede in privire...
Ăștia încearcă să pară ziariști de investigații dar ei nu știu să ceară un pai la băutură sau hârtie igienică la toaletă. Dan Udrea e de Doamne Ferește!
Cata naivitate emani. TeamBekali nu castiga nimic de 7 ani si tu nu realizezi ca fotbalul romanesc este putred in toata structura lui. Vise placute!
La cât mai sunt cotate acțiunile lui Mimao azi? Tot câte 1 leu pachetul de 10%?
"-Am activat în fotbal timp de 25 de ani. Când m-am retras, unde vi s-ar fi părut normal să activez? În ce domeniu? Nu e cumva normal ca un arbitru, după ce termină cariera, să lucreze tot în fotbal? - Ați spus că ați construit și dumneavoastră un complex în Cluj." Ti-a pus omul niste intrebari Danute si tu raspunzi cu aberatia asta? :)) Demisia
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DEMISIA DAN UDREA
Argaseala ce a fost in fotbal? Tusier. Si in timp ce era tusier era si angajat, plutonier la Steaua, avea biroul chiar lanaga tunel, sub tribuna a doua si se ocupa de bilete. Statea in birou imbracat plutonier.
:))) Dane,ai incercat ceva,dar ai dat cu bata-n balta :))) Auzi la el : "Vi se pare normal că dumneavoastră, fost arbitru, să activați acum la un club precum CFR, adică nu se ridică din start o suspiciune de genul: ați fost arbitru de casă al CFR-ului în activitate, dacă acum v-a luat în conducere?" :))) Dar e normal sa avem oameni ca Zotta (fost la Rapid),Balaj (CFR) si Argaseala (FCSB),cel din urma fiind nasul lui Justin Stefan de la LPF? Se pare ca se baga batul prin gard,dar se rupe mereu...
Aici era un comentariu adresat lui Udrea, fara jigniri sau acuzatii grave, doar intrebam de unde atata sarg pe domnia sa de atatea zile cu Kovacs si mi-am permis niste intreberi firesti, retorice, de bun simt care orice om normal si le punea, deci nu jigniri si nici acuze. Dupa o chestie la fel de inutila in care a depus atata efort sa demonstreze ca un pahar gol de hartie, care ar fi atins un tusier, tusier care nu a spus nimic nici macar centralului ca ar fi avut de suferit, era cat pe ce sa omoare acel tusier daca il lovea la tampla. Doua saptamani a batut saua cu acel pahar si cerea, el Udrea, ca Dinamo sa joace fara spectatori. Ca finalul a fost firesc, fix pe masura faptei i-a mai rasolit nitel porniririle pana a aparut fratele lui Istvan, intre timp Barsan a trecut neobservat, asta pt ca au adus doi specialisti, Avram si Zota, care au spus ca nu se impunea 11m la Dawa, ca doar nu a prins mingea in maini, doar a oprit-o :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.