Alte știri din fotbal
Semne de întrebare, nu răspunsuri! 7 detalii despre Dinamo înaintea startului campionatului » Ce transferuri intră în primul 11
2
Universitatea Craiova - U Cluj, duel total pentru Supercupa României » Toate informațiile înainte de meci
3
Thomas Neubert cere o revoluție: „Suntem pregătiți. Trebuie o schimbare majoră”
2
Legenda Craiovei, nemulțumită înaintea Supercupei României: „Nu trebuia să se joace”
1
Știri din fotbal internațional
Un cititor pe buze a descifrat discursul furibund al lui Thomas Tuchel către jucătorii Angliei: „Pierzi mingea de fiecare dată”
0
Partenera lui Jayden Adams rupe tăcerea după moartea care a zguduit lumea fotbalului mondial: „Nu ai fost doar dragostea vieții mele...”
0
Bonusuri colosale » Cât ar primi jucătorii Angliei și Thomas Tuchel în cazul câștigării CM 2026
0
Cum era numit Lionel Messi în cantonamentul Egiptului de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
5
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
1
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
4
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
De ce a devenit meditația o dependență națională? Explicația unui psiholog
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în jumătate de țară din această seară. ...
Libertatea
Ciobanul migrator becali il i-a in deradere pe Imparatul Napolen Bonaparte. Un izvor nesfarsit de prostie crunta e acest cioban. O rusine imensa pentru Romania ca acest monument al inculturii ii calca pamantul si ii respira aerul.
Dragi moderatori GSP, am sa va rog pentru ultima data sa faceti curatenie pe forum. ce se intampla cu anumiti oameni pe acest forum este idnamisibil. Sa permiteti unor dezaxati mintal sa posteze si sa jigneasca in ultimul hal useri care nu sunt de acord ce se intampla in sportul romanesc, useri care nu sunt de acrod cu marlania de la Steaua. Sa permiteti aparitia unor useri care recurg la cele mai josnice metode de intimidare, jignire si atac la persoana mi se pare inacceptabil fac un apel la acei moderatori care citesc aceste randuri sa ia atitudine de cei care isi fac multiple conturi doar pentru a da in alti oameni care doresc corectitudine. Se va ajunge departe cu asta daca nu se iau mas
Cu cat e mai prost, cu atat este mai pupat in poala de presa(cica pt audienta)...voi a-ti creat personajul asta ! Daca e zice ca publicitatea e ca un drog pt el...atunci, taiatii ratia si devine ce a ce este, un tip banal.
E de la cocaina, si-a marit doza.
Becali a explicat şi cine şi-ar dori să fie: "Dacă m-ar întreba cineva cine aş visa să fiu, i-aş răspunde foarte simplu: Visez să fiu Gigi Becali. _________________________________ MINȚI ! Tu visezi să ajungi președintele României !
Mi-am făcut cont ca să spun doar atât: nino-nino!
"Cand vor dipare asemenea "martafoi" din politica romaneasca" - Oare cand?! Cand acea mare parte dintre suporterii stelisti, becalizati mai exact, vor inceta sa il mai voteze. Adica niciodata, din pacate.....asa ca la cat mai multe biserici si cat mai putine autostrazi....ar fi multe de spus....
gigi asta se crede cel mai tare dar no ce sa te astepti de la un cioban mintal toata ziua cocaina si da aiere de parca ar fii madame tussaud
Tot mai tare e plecat de acasa,tot mai tare,inca putin...... Doamne ajuta !
asa este!! in comunism a trait bine doar tatu-tau securistul..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.