Alte știri din fotbal
Revoltă prin ninsoare: mutările tactice ale lui Gigi Becali, contestate în văzul lumii pe Arenă + „Yeti” de la „oficială”
0
6 momente care nu s-au văzut la TV în Farul - Craiova 4-1 » Surpriza de la final: „Cine e pe primul loc!"
0
Verdict după rușinea trăită de Craiova la Ovidiu: „Ei doi au avut un aport mare la această înfrângere”
0
Zicu i-a provocat liderului cel mai dur eșec al sezonului, dar a ținut să se plângă de meciul cu Dinamo: „Nu e normal!”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, o nouă conferință încântătoare: „Joi seara am adormit și fiica mea m-a trezit. M-am speriat, am crezut că...”
0
„Marele sprint a început” » Italienii s-au convins: notele pentru Cristi Chivu, după Cremonese - Inter 0-2
0
Borussia Dortmund profită de pasul greșit al lui Bayern și relansează lupta la titlu
0
Notele englezilor pentru Radu Drăgușin, integralist în Tottenham - Manchester City: „Fix așa a părut!”
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
parerea mea este ca asta ar fi 11-le de start tatarusanu-g mateigardos,chiriches,latovlevici-boutceanu-chipciu,tatu,tanase,parvulescu-rusescu
amigo, tare ti s-a mai urcat la cap victoria cu amarastenii aia din regie....
In seara de Paste le vom striga la stelisti: veniti sa va dam lumina adica 2-0.Bafta Otelul Galati pe Steaua s-o bati.Credinta este de partea noastra intr-o seara sfanta,Moldova este sfanta.
Otelul va da la muuuie, oricum!
batem la otelu`! dar nu va fi usor! nu se va sparge nici un zid la suturile noastre:)) cred ca batem cu 3-1 otelarii sunt slabuti. Forza Steaua!
Aici nu e vorba de recunoastere, ca nu suporterii fac jocurile, aici e pe dovezi. Si eu zic ca ieri a fost blat cu Sportul, mai ales dupa distractia lui Siman cu Becali de la loja, dar na, trebuie sa vii cu dovezi. Oricum, sa stiti ca noi jupuim si oile de Paste.
ce sa faci cu machado ala ca e sub orice atacant de la steaua mai bn ca sa accidentat sa plece mai bun era pt echipa dorinel popa decat asta,pacat de D popa poate il ia inapoi:|
la acel 1-0 pentru noi de la ei, clar ca au lasat-o moale tare si ne-au lasat sa ii batem.a fost si un penalti clar la bastos si nici macar n-a cerut:)
Deci în 2010-2011 recunoști ca v-a dat CFR cadou puncte în contrapartida pt anul asta?
pai aia zic si eu, mai ramane de vazut, de-aia nu te da tu rotund.eu doar am spus statistica de anul asta.daca vrei , discutam si de statistica ultimelor victorii ale stelei la galati, dar deja ne intoarcem prea mult in timp
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.