Alte știri din fotbal
Clubul de tradiție, la răscruce » Tratative cu arabi și italieni pentru vânzare, dar și variantă de coșmar
0
Ioan Ovidiu Sabău, despre numirea lui Gheorghe Hagi în funcția de selecționer: „Așteptările sunt foarte mari”
0
Ținta neașteptată a celor de la FCSB! Un jucător din Liga 2 a intrat pe radarul campioanei
0
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu ar vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Toate detaliile în timp real de la reporterii GSP
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Daca 50% e adevar din ce se spune pe aici, Dinamo e pe cursa! Mi se pare ciudata tacerea DDB...Daca nu se actioneaza repede, s-ar putea sa vina falimentul...Spaniolii astia sunt niste aventurieri...
Enumara-ne 3 ziare sportive mai bune te rog, sa stim si noi unde sa ne ducem sa citim.
Cam asa pare...E o schema clasica "de albire" in fotbal...
Te inseli amarnic. Daca se va face stadion nu va fi niciodata in proprietatea cs ului sau ma rog a mai ului, probabil MAI va fi administratorul delegat de stat deoarece detine terenul dar nu va fi proprietat, total exclus. Proprietar vom fi noi, poporul roman caci va fo la fel ca la toate stadioanele construite pana acum si anume din banii nostri, a tuturor. Ah daca se va construi din banii MAI ului atunci da, cs dinamo va fi proprietar dar ma indoiesc ca ministerul de interne are zeci de milioane de euro sa investeasca in sport cand activitatea principala a ministerului este cu totul alta decat sportul.
Stadionul nu ar fi in niciun caz facut cadou societatii FC Dinamo! Ala ar fi in proprietatea CS Dinamo, a carei baze sportive e patrimoniu MAI.
Nu e chiar asa, Stucan a produs in decursul timpului si investigatii care aveau sens. Asta nu e printre ele, e mai mult asa, o insailare de franturi de informatii negative descoperite cu google. Se poate spune mai degraba ca aceste franturi creioneaza un tablou care nu prevesteste nimic bun, dar cam atat. Oricum toata lumea stia ca acest Collado e doar un intermediar. Intrebarea logica e "de ce sa vii cu un asemenea text, care de fapt nu aduce nimic nou, fix acum cand lucrurile merg rau la Dinamo dpdv sportiv?"
Mai pe scurt, doar la dinamo bucurești ( DDB) se spală bani murdari. Salariile fanteziste de la dinam0 sunt doar pe hârtie, jucătorii primesc mult mai puțin iar cu diferența se spală euroii !
Stiucane,doamne apara-ne si pazeste-ne ...de tine .
Au descoperit "constipația" mondială care a preluat o căruță de datorii și o remorcă de gloabe ca să fure avuția! Hai mă ce dracu!
Şi totuşi ai reuşit să afli cine patronul acestei echipe blestemate? Cortacero, Icsşizero, Borcea, Şocarici, Negoiţă, Cutia poştală din Panama, Ministerul de interne, dedebiştii, toţi sau niciunul? Să ştim şi noi cui să mulţumim pentru managementul profesionist. :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.