Alte știri din fotbal
Halucinant ce se întâmplă în Superliga feminină! Farul le-a dat 22-1 » Echipa care a primit 36 de goluri în două meciuri nu poate retrograda
1
Farul - FC Botoșani, în etapa a 7-a din Superliga. Alibec a deschis scorul
1
Filmul complet al scandalului-monstru de la FCSB » Ce s-a întâmplat, de fapt, la antrenament: „Pleacă, că te bat!”
1
Din improvizație, „acceleratorul” lui Dinamo » Cum l-a transformat Nuno Campos pe Alberto Soro
0
Știri din fotbal internațional
Un nou transfer important pe scena europeană » Galatasaray l-a prezentat oficial pe Rafael Leao
0
De nicăieri! Barcelona s-a înțeles cu Arsenal pentru transferul atacantului: „Here we go”
0
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. 4 goluri în 35 de minute
1
Austriacul Gregoritsch, „țepuit” de un campion mondial: „Nenorocitul mi-a dat un tricou de la magazinul pentru fani”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Genul „cozy crime” atrage tot mai mulți cititori la nivel global. Doi ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Ha ha ai ramas fara cuvinte bidon(:(:(:
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și ție îți dorim la si mai multa m.
La si mai multa m!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Echipa s-a dezintegrat datorita contractelor pe câte 1 an de zile, făcute la minima rezistenta in insolvență! Cei buni au plecat, ma mir ca au mai rămas unul, doi dintre ei! Situația de acum e foarte gravă pentru ca la Dinamo hoțiile arbitrilor sunt evidente etapa de etapa! Nu se poate asa ceva! Și Nicolescu nu se poate bate cu mafia lui burleanu care a cangrenat tot fotbalul românesc, si care scoate in fata in mod mincinos numai echipele mafiei! Eu zic ca Dinamo se afla intr-un punct critic, nu are rezerve, mulți sunt rupți datorita arbitrajelor ticaloase care permit violențele incredibile asupra jucătorilor dinamovisti! Nicolescu e singur si nu se poate lupta cu mafia fotbalului românesc condusa de burleanu si ai lui!
Trebuie transferati fundasi centrali
E și apărarea varză, dar și bezmeticul ăla care încearcă sa dribleze la mijlocul terenului, fiind înconjurat de 4 adversari, pierde mingea și au luat golul2. Konica are mult de lucru, și jucatorii noi nu par prea străluciți pentru salariile care se vehiculează. Dacă vrei în cupele europene trebuie sa te pregătești încă de pe acum, nu sa obțină locul și apoi sa aducă alți jucători.
Nu e in regula, e perfect!!! La cat mai multa m !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.