Alte știri din fotbal
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
0
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
0
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Știri din fotbal internațional
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
This guy...Ion Niculae....is an animal...he doesn;t have good sense...and he doesn.t know how to respect a profesional player...everybody has his good and bad day...but that doesnt give u the right to insult him..it will be better for you if u go and Suck this Monkey's Banana:)):)) For this insult u should rot in jail...with your smelling romania football...NICULAE,u are a bad image to romania football AND A RACIST ,NOT ONLY A RACIST BUT A COMMUNIST that should be brought to justice.....go to hell and rot there NICULAE cos i pity ur children if u call urself a father.....ESTI UN PROST SI KAKAT MARE ION NICULAE.
imi vine sa vomit cand aud de acest ioan niculae... nu este vreo ghena unde ar putea fi depozitat, pana il descompun sobolanii si insectele? ca gunoiului acolo ii sade bine: la ghena... el chiar nu stie ca desi striga porcul 'maimuta!', tot el ajunge in carnati? offff....
nu-i vorba de rasism ma refeream la educatia de care da dovada .. . daca tie ti se pare normal sa jignesti un om la tv indiferent de rasa si culoare ...etc atunci esti fix ca el .
CEA MAI BUNA GLUMA,felicitari ai fost foarte inspirat.
BA NICULAIE IN CAZ CA VREI SA TE DAI CUNOSCATOR DE FOTBAL SA RETII CA E O ARTA SA STI SA TE DEMARCI IN TEREN IAR DE RATAT SE RATEAZA SI DE PE LINIA PORTII SI DE JUCATORI CU NUME.TIE SI CIOBANULUI AR TREBUI SA VA FACA O CUSCA SI SA VA INCHIDA ACOLO PENTRU MULTI ANI VOI NU MERITATI IN CIVILIZATIE.ESTI UNUL DIN MIILE DE INBOGATITI CARE NU ARE PIC DE BUN SIMT.
Ce-i asa grav ca l-a facut maimuta ???? putea sa-i zica asa si unui alb !!!!!...bine ca nu l-a facut CIOARA!!!!!!! Negrii sunt oameni ca si noi!!!!! ...ciorile ....sunt CIORI :((((
Se aude zornait de catuse, nea Niculae! Si ce frig e iarna la puscarie!
rasism pe fata.....de la un muiliardar de carton
Selymes bagă maimuţa asta. ........... _______________ ce parere poti avea despre un om care vb asa din calitatea de reprezentant al unui club ... . ba pe acolo zici ca toti sunteti crescuti in cultura tiganeazca .... fara respect fara educatie .... balacareala ca la cort ,........... .
Ba eu te-am votat nu prea mai e nimic de spus ai spus cam totul . Este ca sunt destept ? De obicei pe aici lasa comentarii broastele tzestoase !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.