Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu le-a curmat speranțele fanilor lui Dinamo: „Nu cred că sunt nici 1% șanse să-l transferăm”
0
Liga 2, etapa #16 » Acum se joacă epilogul rundei
7
„Dă marfa și banii, dacă nu te tai!” » Fostul internațional român de juniori, coleg de generație cu Nicolae Stanciu, CONDAMNAT după ce a agresat un dealer de etnobotanice
0
Ce a remarcat Sorin Cârțu derby-ul dintre FCSB și Dinamo: „Singura care mai făcea așa era Barcelona”
0
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Bai tu nu poti sa fii decat ***, care primarie investeste bani publici in CFR, zau ca esti ***, mai bine mergi tu si investe in Jiji si familia lui, mintea nu te da pe afara...............
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu te-ai prins? Toți dau în Craiova PSD, PNL și toți draci. Dar politicul este acolo. De unde crezi ca au banii sa tina jucători ăștia? Realizați ca nu au mai vândut un jucător pe sume mari dar dau salari de jumătate de milion. Bani noștri întra în echipe precum CFR. Ok investește primăria, dar când un ministru se bagă în asta, devine totul pe față. Nu este de mirare ca armata a putut face ce a făcut. Cu dracu sa vândă armata steaua și sa spună ca de fapt nu a vândut-o.. Este ca și cum ma duc și cumpăr un telefon de la unul di îmi dă un pachet cu o cărămidă. Aici am ajuns, și trebuie sa facem cu toți ceva. Ajungem urât. Ei au sa investească în fotbal, dar sa se gândească sa rupă bani sa dea la persoanele cu handicap nu pot. Au săraci 500 la gradul 1
De ce e sovietic?
Ce cauta acesti asa-zisi " politicieni de 2 lei" in sport, ce interese au, dezgustator sa vezi asa ceva, ce parere are ministrul apararii vasile dincu de faptul ca CSA Steaua a pus stapanire pe stadionul Steaua desi a fost construit cu bani publici ?
La fecsebe conduce SOVIETICUL PESEDIST becali, care pana in 23 februarie 2022 se lauda peste tot ca statul roman i-a blocat in vami 20 de tir-uri cu ARBIDOL adus de la putin !!!
Se știa , dar la cata nesimțire este pe acele meleaguri …
Adevărat dar susținerea nu poate fi eterna , cred ca sunt disperați susținătorii pt ca văd ca chiar sunt șanse sa piardă titlul și FALIMENT scrie pe sandrama .
ceferinho , vasileroaita , petrucj , cj23665 , etc . niște nesimțiți care neagă evidenta , ca sunt susținuți la greu de “ sistem “ și mai sunt câțiva trepadusi de -ai lui mititelu care scot alte bazaconii ( craiolguta , PSD , Mogoșoaia ) la ăștia este mai trist ca mitichelu chiar a fost susținut de Olguța ( are poza cu tricoul pe holurile Curții de apel ) dar ca-n s văzut cu cine are de-a face la abandonat !
".... fostul șef al MAI (rus) și Vasile Dîncu, actualul ministru al Apărării, sunt protectorii CFR-ului, doar că de obicei țin să rămână discreți." Atat de discreti incat kvsc este pe cale de a castiga al 5-lea titlu consecutiv! Evidet ca pe merit, fara imixtiuni politice, asa cum ii place "duamnei" UiEFA sa ne pacaleasca!
Minciuni, nu da nici un ban, ii zgarcit, i si face reclama, dar intervine in secret la finante sa i pasuiasca cu datoriile
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.