Alte știri din fotbal
Imagini de excepție de la Craiova, cu bucuria campionilor din noaptea titlului! Nu s-au văzut la TV, fericire în stare pură
0
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Noapte alb-albastră după câștigarea campionatului! Ce s-a întâmplat pe străzile din Craiova
0
Olguța Vasilescu, prima reacție după ce Craiova a câștigat eventul: „Ne-am dat seama de un singur lucru”
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Il asteapta săracii de ei , chiar ma intorceam acasă si vad tot lumini aprinse la birourile de la stadion, cred ca daca a venit acum se imparte caşcavalul. Masini multe in parcare ca in zi de meci. Sigur sunt acolo toti.
Am trecut pe lângă stadion, erau luminile aprinse in zona administrativa de birouri. Posibil ca cei din managementul clubului sa il astepte pe patron. Multe masini in parcarea exterioara, cel mai probabil sunt si jucatorii la birouri.
Sa pleci in ultimul moment, tranzitand o zona cu probleme, asta arata ca el chiar avea de gand sa plateasca la timp. Sau sa gasesca scuze.
Oricat de mare ar fi geanta, e cam greus a treci granita cu mult cascaval. Peste 10k trebuie sa dai declaratii, sa justifici de unde ai banii, ceea ce cred ca i-ar fi un pic mai greu stimabilului.
UPDATE ORA 18.30: Nelu Varga e tot in aeroport in Dubai. Sunt probleme cu aeronava, nu mai exista cherosen sa alimenteze aeronava. Nelu Varga stă abătut pe un scaun din sala de asteptare strângând in brate valiza din piele maron. Încep calculele mai ales ca un drum Dubai Cluj se face in 5 ore. Banii totusi trebuie platiti azi, nu mâine.
Nah, doar ne intrebam cum procedeaza interlopii din umbra care controleaza, defapt, clubul CFR.
Pai asa procedeaza un club serios ? Achita datoriile in ultima zi ? Are 3 luni restante la.salarii ? Halal club serios...
Nu ești în măsură să faci astfel de aprecieri , dovada e poza ta de profil ! P.S. Când începi să scrii un text , îl începi cu majusculă (literă mare) .
tu sigur nu esti calul aici ;-)
E ceva neclar în postarea ta . Doar ca să ne lămurim asupra proverbului . In acest caz , cine e calul și cine e prostul ? Clubului CFR i se potrivesc ambele variante , dar vreau să fiu sigur .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.