Alte știri din fotbal
„Știți ce mi-a plăcut la FCSB?” » Joonas Tamm vrea s-o promoveze pe Sepsi în Superligă și nu-l uită pe Gigi Becali: „Făceai o greșeală și apăreai peste tot”
0
Cine este Matteo Duțu, noul transfer al celor de la Dinamo: dificultăți cu limba română, pasionat de vedetele din NBA și viteza din „Marele Circ” + Sfatul primit de la Modric
0
Ciprian Marica, dezvăluiri despre cea mai grea perioadă: „M-a îmbătrânit cum nici nu-ți poți imagina”
0
Veste proastă cu noul transfer la FCSB: forțați să bage jucătorul fără meci de 10 luni!
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul lui Allegri pentru Cristi Chivu » Miracolul Fullkrug: marți accidentat, joi pe teren!
0
Cristi Chivu l-a ajutat și la prelungirea contractului » Salariu triplat la Inter și un contract nou până în 2031!
0
AS Roma a transferat de la vârful Premier League: 25 de milioane de euro
0
Decizia neașteptată a celor de la Dinamo Kiev: ce se întâmplă cu Vladislav Blănuță
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
CCR amână din nou, pentru a patra oară, decizia privind soarta pensiilor ...
Libertatea
Dacia, aproape de o performanță fabuloasă: e prima în Raliul Dakar, cu doar ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Avertisment de la Casa Albă: prezența trupelor europene în Groenlanda nu-l ...
Libertatea
Vasaras nici macar nu se sinchiseste sa raspunda problemei. Daca sarea Meme sau Gigi, imediat spunea prezent , macar zicea ceva chiar daca ii trimitea dupa semințe
esti pro99st sau doar *** deci au furat astia de la kfr 5 campionate la rand si cum s-a bagat VAR-ul nu au mai terminat nici macar pe locul 2. amicae,esti ***. clona fc r a furat cel mai mult,dar tot pe 3 este.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SUCU le-a luat fata la toti ....!!! Daca si HAGI , cel ajutat de arbitri intr-o forma continuata se plange .....!!!! Parerea mea este ca nu Vasaras face jocurile acolo ...!!! Oare d-nul BRICHETA nu are nici o contributie ???
Din punctul meu de vedere, a fost gol valabil la cfr. Dar cartonașul roșu pentru cot in față în min 19 nu l-a văzut? Plus că jucătorul care trebuia eliminat a marcat golul de 2-2. Asta a văzut domnul Varga?
Dacă s-ar putea Ijvan Covaci la fiecare meci...
...si toți la un loc fac jocurile lui Gigi Valiza. Hai sa urmărim cum au fost arbitrate cele 3 echipe din fruntea clasamentului. 1 -Fcsb primește ușor un penalty după o atingere fina urmata de o simulare de parca l-a atacat Dawa. 2- CFR-ului din Cluj i se anulează un gol valabil pe motiv de offside. VAR-ul doarme pe el. 3- Rapidului i se refuza doua lovituri de la 11 m în primele 5 minute . Ioniță este călcat pe gheata ( rețineți- călcat pe gheata) ; apoi Albu este călcat pe călcâiul lui Achile. În ambele faze atât centralul cât și VAR-ul au mers pe mana lui Gigi Valiza.
A fost clar din prima ca n-a fost ofsaid la Birligea!Dar arbitrii sunt prieteni(și complici),intre ei-iar cei de la VAR totdeauna vor„legaliza”decizia arbitrilor din teren!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.