Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
În fotbalul nostru, la fazele discutabile cu mingea pe linia porții se adoptă ca REGULĂ decizia de anulare a golului pe motiv că nu se poate afirma cu certitudine că mingea a trecut de linia porții cu întreaga circumferință SINGURUL MECI în care s-a apreciat că a fost gol la o fază de acest gen, a fost la meciul Fcsb - Slobozia din noiembrie 2024!! Evident ÎN FAVOAREA Fcsb!! Le reamintesc acest lucru comentatorilor din studiourile TV... (Căutați pe youtube "GOOL FCSB validat de 'VAR Goal line'"..Spre aducere aminte!)
1.Ca sa schimbi o regula sau sa o modifici , msi ales in timpul jocului , 1.absolut toti reprezentantii trebuie sa fie informati , ca sa-si faca o parere 2.Toti trebuie sa fie de acord in unanimitate. Asa cum este in UE sau NATO. Solutia? Masa negocierilor.Rapid & Craiova au reactionat nu atat din cauza lipsei de fair play a lui Nea JJ cat din cauza nesimtirii venite de la LPF & FRF. Nea JJ nu traieste din cotizatia lui Șucu sau Rotaru , dar cei doi nesimtitii da.Rapid cat si Craiova , la fel si restul echipelor contribuie la leafurile nesimtite ale lui Iorgulescu & Burleanu.Faptul ca n-au anuntat si n-au convocat presedintii de cluburi aici a deranjat. 2.De ce sa ma intereseze ce face campioana in Europa? Tot poporul stie ca Superliga este un mix intre 30% echipe profesioniste private si 70% cluburi de Daciada.Cupele Europene se adreseaza echipelor profesioniste din campionate profesioniste nu ce se intsmpla la noi. 3.Daca nu ne putem permite tehnologia goal line , atunci mai bine desfiintam LPF si infiintam LPM- Liga Pionierilor Mioritici.La Cupa "Parcul Pionierilor " cu noi.Adica sa-i dam salariu de 33000€ / luna nesimtitului de Iorgulescu avem , dar ptr tehnologie nu.Ne meritam soarta.N-avem ce cauta in lumea buna a fotbalului ,in Europa .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.