Alte știri din fotbal
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
0
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
0
FRF, regulament inedit la copii și juniori! Goluri validate doar din careu, portarul nu mai are voie să joace mingea cu mâna
0
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în CFR Cluj – Alashkert » După egalul din tur, clujenii vor să obțină calificarea în Gruia
1
Gafă cât o eliminare în Auda - FCSB! Crețu și Târnovanu au comis-o
0
Brann - U Cluj » GOOOL Jovo Lukic! Contraatac perfect
4
Alan Shearer, șocat de ultima decizie din Premier League: „Îți mulțumesc pentru tot, dar asta e înfiorător!”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
Fost agent CIA cere un răspuns ferm din partea NATO după incursiunile ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Diana Șoșoacă a ajuns la spital după un accident rutier în sectorul 6 din ...
Libertatea
Omul spune foarte clar că simpatizează, nu că iubeşte. Mare diferență. Dacă s-ar apuca sa bage bani in tot ce simpatizează probabil ca averea lui ar fi pe ducă. In altă ordine de idei, cu tot respectul, comparația cu prăjitura si iubita este puerilă.
Astuia chiar nu îi este rușine ! E putred de bogat, mai trăiște 5 ani dar nu a vrut să investească câteva milioane , mărunțiș pentru el , iar acum se ia de ăștia care chiar vor să facă ceva !!!!
Este trist sa vezi batran putred si zgarcit ce esti sa vezi dinamo ca se lupta sa nu retrogradeze. Macar taci si nu mai vorbi tu de Dinamo. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Club cu suporteri bogati, care se chinuie in mizerie.
lasa ca i bun asa !
Nu sunt dinamovist, dar daca as fi si as avea banii lui Tiriac, care se declara dinamovist, as investi. El se ascunde in spatele unei glume: “nu ma pricep!”. Dar la banci sau asigurari se pricepe? Poate acum, da, insa la inceput sigur nu se pricepea. Ceea ce stie este sa aleaga oamenii. Daca investea si aducea o echipa de oameni care se pricep, lucrurile ar fi stat altfel la Dinamo. Pacat ca un club care are ca suporter cel mai bogat roman este lasat pe mainile unor aventurieri, care nici macar nu au banii necesari pentru a sustine clubul.
Iti raspund daca imi motivezi ca faci ceva experiment sociologic si atunci iti dau toate datele. Stii ceva flick? Pe o nota reala m-am saturat de toate porcariile astea.voua nu va convine nimic dinamovistii sunt cei mai rai trebuia sa ne retrogradeze sa falimentam sa disparem. Asta visati ba voi toata ziua. De ce sunt agresiv?d-aia!!tocmai ce ti-am raspuns.asa vorbiti aiurea toata ziua pe site si unii mai raspundem si agresiv ce sa facem? Ne-am saturat ba!!!
Te-as intelege intr-o ptivinta. Banii lui face ce vrea cu ei. Dar pari chitros, adica tu nu-ti duci iubita la prajitura ca nu te pricepi la prajituri? :))) Nici macar card de 48 nu esti in stare, iti scade averea? Ok, nu investesti, card nu...dar *** in apupsoi, nu fa ironii daca IUBESTI
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu, sunt doar normal la cap. O intrebare, in viata reala esti tot atat de agresiv ? Tot asa reactionezi si in societate ?
Te pomenesti ca esti vteun batman justitiarul in varianta fecesebista si schimbi tu dreptul la libertatea de exprimare dupa bunul plac. Mai bine taceai naiba. De parca n-am stii aici pe site cine e flick rîma de pe gsp. Cand ma uit la cativa cat de prosti sunteti am un sentiment ca indiferent cate greutati intampin sa ma consider norocos ca n-am ajuns ca ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.