Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
0
Dublu campion al României cu FCSB, verdict categoric despre venirea lui Marius Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
0
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
1
Știri din fotbal internațional
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Selecționerul Portugaliei, mesaj clar înaintea Mondialului: „Cristiano își va accepta rolul, oricare ar fi acesta!” » „Nu construim monumente pentru gloria trecută”
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Greu de cap să fii și tot îți dădeai seama de ”sifonul” din club. Domnule Dănciulescu crezi că te țineau ăia la Digi doar pentru bâlbâielile din studio ? Păcat de cariera din fotbal pătată de un caracter urât !
decizia este ca si casata. deci ghinion,nu o sa fie nicio decizie,din simplu motiv ca,clona csa cu tot cu sigla a pierdut milioane de euro in ultimi ani,nu a produs milioane. repet,daca nici acum nu crezi ca se desfiinteaza vitasn barzesti,atunci cand?
Daca nu fac rost de 2 milioane de euro, scapa Danciulescu de emotiile retrogradarii mult mai repede de doua luni.
Nu pleca omule, vin vremuri grele...iti ma da Negoiță un os de ros și un pol sa ai de-o ciorbă
Danciule nu fa pe victima ca stim cu. Totii ca esti sifon, sa ti aduc aminte de episodu de la cluj cand tu, bratu, pulhac ati plecat din cantonament, culmea ca atunci conducator era tot prunea care e si azi, trebuie sa plecati demult, si tu, si incompetentu de balanescu, si scandalagiu ala de prunea, care doar sa creeze certuri e bun, si petrecăreți aia din lot care au sapat antrenori dar mai ales, buba e Negoiță, ala trebuie zburat urgent, de la ala pleacă totu
Ai (mai) spus o dată „Adio”. Chiar crezusem că te-ai infectat.
super,ma bucur,hai cu desfiintarea.
La grădiniță, doamna educatoare le-a explicat copiilor care e, defapt, treaba cu coronavirus. Din când în când, se experimentează o nouă armă biologică iar cel mai bun test este răspândirea acesteia în rândurile populației. Când se va considera că testarea e de-ajuns, brusc, va ieși la iveală și antidotul / vaccinul. În plus, comercianții vor avea de câștigat.
cred ca e nevoie deja de zeama de varza,cafeaua nu mai are nicun efect. :)))))))))) daca si moflea a ajuns *** cu asta,ce mai e de comentat?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vreo 12 (luni) :))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.