Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Cel din stanga este din Vaslui iar cel din dreapta din Alexandria ....
Rade ciob ca el e....zob
Sezi bland ca nici nu e nevoie sa te urmaresc. Iesi in evidenta oricum. Cat despre iubirea ta pentru Steaua...nu prea se impaca cu disperarea cu care sustii pe dinamo....si asta se vede tot asa de usor. Patologic spui...nu ? Dar cand repeti obsesiv de mii de ori acelasi lucru cum o fi ?
Ce mindrii au aparut la datorie dupa ce stapinul ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Du-te ma la scoala si invata sa scrii coret romaneste. Abia dupa aiceea ai voie sa-ti exprimi parerea. Hai, fuguta!
Bai ganea dica in timpul saptamanii ,in loc de antranamente sta pe net cu jucatorii.de cand e la echipa numai bizonului ia crescut cota,restul in jos .de ce oare? ca face schimbari la pauzaă jiji? mirama-și
Bunic la nici 50 de ani ???? Toata lumea s-a lamurit , asa ca poti canta la alta masa , unde miresele au 12 ani !!!!!!
Eu am cunoscut personajul, sunt ferm convins ca e dus cu capul...da' rau de tot... Hai sa spunem ca asta nu ar fi o problema asa mare, mai sunt multi altii ca el....caracterul lui infect e cea mai grava "afectiune"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.