Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
4
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Salariu de 6.000 de euro net pe lună, se caută șoferi de cisternă, inclusiv ...
Libertatea
cum sa zici frate dinamo - unitate cand aia s-au luat la bataie pe teren intre ei de boti ce sunt ?
LIGA 4,SERIA 3 SA VADA TOATA TARA UNDE ESTE TIMISOARA!
MAI TARANUSI_LOR ATI CASTIGAT SI VOI PT PRIMA OARA DUPA 12 ANI IN FATA LUI DINAMO SI ACUM ATI PRINS GLAS!VA TREBUI SA MAI ASTEPTI CEL PUTIN INCA 12 ANI PANA LA URMATOAREA VICTORIE!IN CAMPIONAT NU VETI INVINGE NICIODATA PE DINAMO,FRUSTR_TILOR!
Dinamo=Borcea=FRF asta este problema si aceasta ecuatie nu cuprinde nici o necunoscuta asa ca titlul este arvunit inca de la inceputul acestui campionat murdar. De ce credeti ca a scazut atat de tare interesul romanilor pentru campionatul romanesc d-le Mircea Sandu? romanii incep sa se sature de mizeria voastra care nu are legatura cu sportul. A-ti transformat campionatul intr-o afacere murdara in care se rezolva interesele unora (Borcea) care dau mai mult spaga.
Daca blatuiti acest meci v-ati lins pe bot! Alexa....mare atentie!!!! O sa jucati fotbal pe maidan! Iesiti in fata si deveniti campioni! Nu acceptam infrangerea de la o echipa pe care am batut-o cu 4-1!
Bravo Ganita!Frumoasa analiza.Ai fost un mare atacant poate vei deveni un bun analist al fenomenului sportiv.Iar in privinta meciului de duminica sa cistige cel mai bun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.