Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Nu,oglinda se deformează sau se sparge când te uiți tu!Vorba lui Creanga:"cănd îi văd pe alții mai proști ca mine,îmi creste inima de bucurie!"
Ma doare undeva despre ce e articolul, profit de orice ocazie sa fac misto de fecesebei. Cum te suporti ma, cand te uiti in oglinda si stii ca sustii circoteca aia de echipa? Esti mandru? Mandru de prostia ta? :))))
Bataus a fost, intr-adevar. Dar jucator mediocru, nu. Niciun atacant roman din ultimii 10-15 ani nu se apropie, macar, de el ca valoare.
Tu gandesti liber, astia sunt la ordin sau bine spalati pe creier.
Tocmai pentru ca a fost fotbalist Ganea este penibil. Adica Mircea Lucescu a continuat cu antrenoratul imediat dupa ce a lasat ghetele, ba chiar a fost antrenor-jucator o vreme. Anghel Iordanescu exact la fel ca Mircea Lucescu. Si dai dreptate unei legi strambe?!? Adica cei mai buni antrenori romani nu au facut bine?
Apoi mno, omul cat traieste, tot spera...
Serios, ati cenzurat expresia care descrie manifestarile *** la caini? Vai de site-ul vostru...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj intolerant" GSP, nu mai bine ne dati voi niste templaturi de comentarii pe care sa le putem folosi, sa nu mai pierdem vremea: noi, ca ne trezim cenzurati cate un cuvant nou (in cazul de fata este vorba despre "un cuvant folosit de golanasi in spatele scolii atat ca forma de alint intre ei, cat si ca forma de subordonare al unora mai putin v@l0r0$i) in fiecare zi, si voi sa nu va mai scrantiti mana tot adaugand la baza de date cu cuvinte cenzurate. Ne dati frumusel o lista cu comentarii pre-aprobate (la fel ca atunci cand te intreaba google ce gen vrei sa declari cand iti creezi cont si ai 15-20 de optiuni). noi alegem de acolo si gata, nu mai aveti grija noastra.
Asa se justifica la voi, te faci haiduc?
Ce credibilitate are un huligan care a luat la omor un arbitru în timpul meciului?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.