Alte știri din fotbal
Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în etapa #6 din play-off-ul Ligii 2 » Ilfovenii caută promovarea directă
0
Play-out-ul din Liga 2: 8 partide se joacă de la aceeași oră
0
Cu un pas mai aproape de Europa, FCSB are lista de transferuri pentru vară făcută
0
A plecat de la FCSB înainte de play-out, iar acum critică decizia lui Rădoi: „Trimiți un secund, faci ceva, nu lași”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
3
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Dacă ne referim la "Maestrul IOAN CHIRILA", nu se pune problema de ghicit. Nici măcar de dubii.
chirila.. chirila.. chirila.. imi sopteste ceva numele asta... ahh, ja, ja, ja.... alles klar ! __ Finala se joaca astazi ! World Cup '66 Glasul rotilor de tren. IStoria Rapidului Sepcile Rosii Mexicul... Aceasta Fata Morgana... Ar fi fost prea frumos... Nadia Ar ! Gen ! Ti ! Na ! Espana '82 Si noi am fost pe Conte Verde Pe marile Bulevarde ale Fotbalului Zile si Nopti pe Stadion Franz, Ubber Alles Lucescu si drogul sau, Fotbalul.. ___ da, ati ghicit ; Maestrul IOAN CHIRILA... de aici confuzia.... ps - va recomand sa cititi opera Maestrului. spusele lui va vor lasa pe ganduri... si veti renunta la clone.
Alt cont adriane ? Ce ratat de om....esti un neica nimeni.
Vaalahul este pe aici?
a fost o gluma, presupun ca are bac... a fost o perioada in care se lua pe banda rulanta, si asta INAINTE de revolutie...e posibil sa-l fi luat in perioada aia...s-ar inscrie la categoria de varsta necesara
Ti-am raspuns.
Adriane, vezi că ți-am dat un sfat pe cealaltă pagină!
Multumesc, dar eu vreau sa imi dai altceva.
Buna asta :)))) Eu as sta oricand la un pahar de vin cu Adi .... cu tine insa... cum sa zic...cand ai veni sa cersesti la masa noastra...nu ti-as da nici 50 de bani...ba mai mult..iti dau si un sut in fund.
Pai daca exista prea multe oi, asta este rezultatul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.