Alte știri din fotbal
A analizat în studioul GSP fotbalistul aflat la un pas de FCSB: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum! El n-a antrenat vreodată în viaţa lui la nivelul ăsta”
0
Sezonul regulat din Superliga Feminină s-a încheiat
0
Continuă sau nu la Dinamo? Kennedy Boateng, cu cărțile pe față: „Clubul e conștient de asta! Poate voi semna...”
0
Știri din fotbal internațional
După succesul de la Udine, Dan Șucu a făcut-o pe Moș Crăciun la Genoa » „Ce frumoși sunteți, toți și toate!”
0
Mario Balotelli lovește din nou: „Aștept oferte din Serie A și visez la Mondiale! Mai am timp până la 50 de ani”
0
O națională amenință cu retragerea de la Cupa Mondială din cauza unui eveniment cu care un meci s-ar intersecta
0
Daniel Pancu explică de ce turcii au ales stadionul lui Beșiktaș: „Au doborât recordul!”
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
dap, suporterii de abia asteapta meciul, apropo ti-ai luat bilet? eu am luat, la 1, am incercat sa comand sambata si nu-mi merge site-ul, nu imi putea alege locuri, am sunat la ei si nu raspundeau, le-am dat mail si nimic, intr-un final, m-au sunat ei ieri, dupa ce au vazut mail=ul si mi-au dt 4 bilete la 1, eu voiam 8, dar nu imi puteau da toate in acelasi sector, asa ca am luat doar 4. Dinamovistii si-au dat singuri foc la valiza, au tot atacat steaua in ultima vreme cand ei chiar nu aveau nicio treaba cu noi, acum e normal ca lumea sa vrea un macel , fotbalistic` desigur:) sanse sunt, dar eu sunt sincer, m-as multumi cu o victorie si un joc bun, un scor mare ar fi un bonus.
Vezi ca n-a sunat tocmai bine chestia asta, spusa de un suporter dinamovist. Nu de alta da` le dai iar motiv astora pe aici sa faca misto. :))
asta vrea sa minta si nici sa minta nu stie! hai sa gandim putin logic! postarea era din 2013,dar am vazut pe un site ca acel cont era facut in 2011.....in fine,nu conteaza de cand era contul,conteaza ca postarea era din 2013. poate spune cineva,ce fotbalist important era acest Cioinac si cine auzise de el astfel incat sa faca un cont in numele lui ca si cum era mare vedeta? este ca si cum,eu ma apuc sa fac acum un cont cu nemele Vasilescu Cristinel iar peste doi ani sa vad ca un anume Vasilescu Cristinel ajunge fotbalist sau mai stiu eu ce. nu era mai elegant sa spuna: da domne,aia am postat atunci,dar sunt fotbalist profesionist si imi fac treaba la dinamo!?
Daca vine in rochita roz il primim. :))))))))))))))
Salut! Aici nu va mai fi vorba de valoare, trebuie sa iasa lesinati de pe teren, sa ii vada toata lumea ca iubesc Dinamo.
Si sa vina MM Stoica. :))
Biletele s-au dat in 2 ore. Oare cumpărătorii își doresc doar 3 puncte sau sa-i urcam pe garduri pe caței? Vrem scor fluviu, sper sa depasim cele doua 5-o din trecut ( 1985 si 1998). Un 6-0 ar inchide multe conturi pe aici.
Salut. Fara suparare, cu ce echipa aveti nu puteti sa scoateti nici macar un punct din 3 meciuri cu Steaua.
nu cred ca era Cioinac asta un fotbalist asa de important incat sa ii faca altii un cont fals pe numele lui... in rest cu autogolul si cu penaltiul nimic de zis i se pot intampla oricui - parca Radoi a dat autogol in meciul de debut la Steaua si a ajuns departe capu sus
Amin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.