Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Are dreptate in legatura cu amenzile, cum faci ceva cum sar astia cu amenda pe tine.
e si Dinamo in clip, iar Dinamo e pe 2, voi pe 3 :)))
steaua a fost amendata cu 300 de mil de lei vechi, 30.000 ron, pentru aceleasi scandari pt care dinamo a fost amendata 10.000 ron, logic nu? :)) neghinita o fi suparat dar a iesit cu 5 mii de euro mai ieftin
://www.prosport.ro/prosport-live/prosport-raport/video-a-facut-vointa-sibiu-blat-cu-dinamo-in-2012-marius-postolache-noi-la-un-moment-dat-atacam-spre-corner-nu-voiam-sa-dam-gol-12295424
Vai dar nu se poate! incredibil! soc! soc! s'a suparat nebunul! pardon, s'a suparat NeaGoitza.;)))) Toate oalele se sparg in capul lui si e bun de plata. 1 milion oi_ro la Badea, 500.000 oi_ro la Mop, ciuciu licentiere, 10.000 RON amenda, si toate aceste belele pe capul omului in decurs de cateva zile. Nici dusmanilor, dusmanilor tai sa nu le doresti sa fie in pielea lui NeaGoitza in perioada asta.
nu s-a luat nimeni de cuvantul "amenzile", din viteza toti mai gresim, dar sa nu sti sa acorzi subiectul cu predicatul este hilar si tipic ovin!
Ha , ha ! Ce carcotasi sunteti maidanezilor : ))) Care-i problema voastra ? Ca ma scris " amenile " in loc de amenZile ? Pai mu am apasat bine pe tasta "z' . Mare scofala !
daaa, stiu multe echipe cu un imn superb si care joaca prin ligile cu numarul doi si chiar prin liga a 4-a. si mai stiu echipe care isi schimba imnul si emblema din 5 in 5 ani...ce va mai place cincinalul ;)
si cum se numeste imnul acestui club de infractori? Cumva "suntem oaia cre(s)tina!"?:)))
Borcea a fost condamnat pt ce a facut cand era oficial a lui Dinamuu . Numai muta bobul ca nu tine sau tine la tara la tine .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.