Alte știri din fotbal
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Ricardo Pădurariu a reacționat, după ce a fost lăudat de Gigi Becali: „Am primit un mesaj de la tata”
0
Marius Baciu crede că FCSB are o „perlă” în curte: „Sincer vă spun, îl aruncam în luptă astăzi”
0
Daniel Bîrligea a spus de la cine s-a inspirat la gol: „La el am văzut”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Deci la 5 min. dupa ce m-a acuzat ca sunt Roja, i-am dat poza asta live: https://ibb.co/K9Wbc6p! Acum cica-i fake!:))) Pregateam totul, netflixul italian, decodorul digi (desi Bucurestiul e cablat), berea italiana, tot!:))) L-am ars live ca nici acum nu-i vine sa creada!:))) Daca l-a mancat, l-am scarpinat! S-a chinmuit vreo 2 ore sa puna si el niste poze! Eu i le-am dat dupa 5 minute!:)))
Cum fac și eu printurile alea? Ca vreau sa fac unul în cadă pentru Cata sa vadă unde sunt :)))
Asta-i fake , bai baiatule? Ti-am pus poza dupa 5 minute: https://ibb.co/K9Wbc6p! Tu te-ai chinuit o seara intreaga!:)))
Bă.. tu ori ești mort de beat și nu te poți dezlipi de gsp, ori ai fost abuzat și manipulat de adriann, in așa hal încât deja i-ai amenajat și un altar in dormitor.. că parcă, prin toamnă nu erai CHIAR ATÂT DE PROST :)))
Bai baiatule, ai acuzat ca sunt Roja, si dupa 5 min, ti-am pus poza live! Tu-ai luat-o in frezà, ce tot mai insisti!? Stiam eu c-o sa ma intrebi ca sunt Roja? De unde luam eu decodor DIGI in 5 minute, esticrettin?:)))
Nea Gigi are selfie pe muntele Athos. Cu Luțu un fundal culegând smochine!:)))
Ba postac grețos, poți sa pui poza și cu Cicciolina la tine pe canapea ca NU te mai crede nici Ulea! Astăzi ti-am demostrat încă odată ca ai făcut un fake ordinar ca și cu biletele de avion ! :-)))Când ai văzut ca nu mai ai ieșire ti-ai băgat capul intre urechi cum spune știi tu cine! :-)))
Eu am spus de câteva ori pe aici ca mi-am pierdut pasiunea pt fotbal, dar se pare ca nu ma crede nimeni :))
Da, e agent sub acoperire!:)
Pai bunicul lui era grec get-beget!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.