Alte știri din fotbal
România U19 - Irlande de Nord U19, meci decisiv pentru calificarea la Campionatul European
0
„M-a scuipat și m-a înjurat!” » Conflict violent cu o legendă a fotbalului mondial: „Mi-a dat un pumn de a trebuit să fac raze”
0
România U17, victorie uriașă în fața Portugaliei » La un pas de calificarea la Campionatul European
0
Mulțumim, Mirel Rădoi! » Conturile clubului au „explodat”: sumă uriașă venită de la UEFA pentru parcursul european
3
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe, în pragul rezilierii contractului de 14 milioane de euro anual
0
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Chivu pierde un jucător important la vară » Simone Inzaghi negociază deja cu fotbalistul lui Inter
0
Probleme pentru Arsenal » Încă un jucător indisponibil pentru Arteta
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
Aha! Dar cine e 7 mai?:)
Iancului(Cătălin), Vergului(piata Muncii)-7 mai, Basarabia-eu și Pantelimon-tibilache. Practic...in jurul Arenei Naționale. Eu sunt cel mai aproape.:))
Hai catalynne, cu tupeu! Ce vrea sa spuna autorul aici? "Postat de adriann_ pe 17 Mai 2021, 20:34 *** :))) Ai stat pana la ora aia sa dai refresh?" - ca reactie la screenshotul cu anti.cioban, explica-te! Adica explica-l* :))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-am mai explicat, era Top 10 Italia oggi, dar esti ***!:))) Acum nu mai sunt 5h sunt 3 zile?:))) Esti varzààààààà!:))) Tu chiar crezi ca eu stiam ca o sa vorbesc cu tine ma si am pregatit poza dinainte!?:)))))) Esti bulversat rau de tot! Ti-am mai spus, daca vedeam in viitor, jucam la pariuri!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine a cerut poze cu cashul de la ciorap??? Ba baiatule, ***, dar grav de tot! :))))))))))) Eu pe adriann l-am intrebat de ce realizari are in viata, daca are familie, copii, cariera profesionala, investitii, sa imi fac o idee despre ce fel de om este. El a vazut doar 'investitii', si imediat a bagat poza *** de pe parchetul de 20 de lei :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Veneto?
Ce mari “dovezi” sunt mă alea!? Măcar dacă avea minutul exact! Ca și pozele de la aeroport in care trebuia sa intuim noi ca sunt din ziua respectiva după cazurile de CoViD din …. India! :-))) Așa ceva!? :-))) Nu tata, vrei fake destept, pui ca mine, irefutabil, ora și minutul partidei live, nu poze de 3 zile de parca dacă ai cumpărat 5 beri la 3 nu puteai avea una in cămara de dimineața. Silvio avea 5 pe raft! :-))) Acum probabil are încă 3! :-))) Ati cerut poze cu cashul de la ciorap. Sadiku v-a umilit! Doar nu era sa îl las sa se bucure singur și v-am executat imediat! :-))))
Mijlocul e capitala!:)
Friuli Venezia Giulia?
In ce zona stati? 1 mai? Sau am inteles gresit?:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.