Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Pancu. Până când trebuie să spună dacă va continua la CFR Cluj » Iuliu Mureșan: „Simt că ar pleca”
0
Imagini tari de la cea mai nouă petrecere a campionilor de la Craiova » Cine a dat cei mai mulți bani pentru dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi” + Gazeta a aflat numele
1
Știri din fotbal internațional
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Nemernicu asta de Negoita e in spatele spaniolilor, a facut special sageata cu spaniolii ca sa scape de datoriile facute de el.Insolventa pana la urma e singura solutie de a scapa de datoriia de 37 de mil ( cum a zis Andone). E incredibil cum in 5 ani sau facut alte 37 de mil datorii. Nu mi vine sa cred.
nu cred ca o sa mai existe peste o luna doua echipa asta infecta din liga 1 care a fost pacalita de pecehas sa cotizeze bani pentru nimic. ha ha ha. vad ca nimeni nu discuta despre faptul ca insolventa este egal cu falimentul in situatia asta. oricum ar trebui sa faca parnaie pe viata cei de la frf si lpf care le-au dat licenta pentru noul sezon. cum bah sa dai licenta acum vreo 2 luni si acum astia sa spuna ca sunt in insolventza? wtf?
Via Tonegutti :))) Noapte bună și ție:))
*** de la o vreme, parca inainte nu era asa, l-a virusat Addriann! Hai NB, bine ca ati fost si voi pe aici sa mai schimbam o vorba, ca mi s-a cam facut lehamite de astia! NB inca o data!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
WHAT??!?! BA, TU ESTI REAL!?!?! :))))))))))) CUM ADICA, DACA TU MA VEZI PE MINE POSTAND UN SCREENSHOT CU UN MESAJ INEXISTENT, REACTIA TA II SA RAZI DE MINE CA STAU SA DAU REFRESH!?!?! =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) N-ai nicio treaba cu realitatea, ba baiatule! :))))))))))))))
Pe mine mă poate vedea oricând! Locuim aproape unul de celălalt. Dar știi prea bine că a refuzat propunerea mea pașnică!:)) Ps. Tot din zona sunt 7mai, care nu a mai intrat de mult timp pe aici și...Tibi!:)
...și buuuuuum..ți-a explodat capul!:)
:))) Pai sus scria magazinul si orasul, dar nu l-am aratat!:))) Daca n-ar fi scris orasul, il aratam! Dar ce vrei, sa le spun *** astora tot?:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Neah, nu-mi place fotbalul britanic. Am Manchester și Liverpool la doi pași. Pe lângă Steaua mai eram și fan Barcelona. Dar eram atât de scârbit de fotbal ca nu m-am mai uitat nici la aia :)))
Uite ca n-o sa dispar! Imi pun poza cu Bayern si nu dispar, asa ca sa va oftic!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.