Alte știri din fotbal
Constanța își așteaptă noul stadion: „În alte orașe, s-au mișcat mai repede”
0
A marcat după 11 luni în U Cluj - Unirea Slobozia și a anunțat obiectivul „șepcilor roșii”: „Doresc să ajut”
0
Andrei Coubiș a debutat la seniori pentru U Cluj: „Nu am urmărit Superliga înainte. A fost o surpriză”
0
Jean Vlădoiu a anunțat transferul la interviu: „Sper să vină săptămâna asta”
0
Știri din fotbal internațional
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool, în runda 23 din Premier League
0
Șoc în Bundesliga: Bayern, bătută prima dată în acest sezon! Incredibil ce s-a întâmplat la ultima fază
0
Set! Como a umilit victima preferată și a obținut cel mai clar succes din acest sezon de Serie A
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
Ai dato in psdisme ieftine. Se stie ca voi sunteti aplaudacii lui ponta. B-ule!
Greșit, nu Dinamo nu trebuie sa retrogradeze. TREBUIE!
deci nu a retrogradat ,deci vorbesti fara tine...
De asta vi se spune ca sunteți mulți,dar p*oști,vorba lu firea :))) Vezi că ați retrogradat fotbalistic,dar a intervenit partidul vostru iubit și a anulat retragradarea sportivă...mai citește,copil fără șansă la viață
esti hilar:)) asta-i bancul cu saliva!?:))
Fata draga, nu fi trista, fiindca e pacat, fara catei tot exista campionat! Cred ca esti unul din fanii vulpita si viorica, la ce pareri emiti.
de craiova ce se mai aude sau se musamalizeeaza si se merge pe burta?imposibil sa fie antrenorul infectat sa macar secundul lui cei di staf sa fi luat unu ca doar stau si vorbesc face to facela distante mici si stropii de saliva inunda spatiul discutiei ..si jucatorii macar unu ar trebui sa aibe la sedintele tehnice in sala explica si saliva zboara prin sala sau ei cand stau la analiza pun cagule de scafandru sa nu intre nimic ?
acum aveti 99 % sanse ,va uram "succesuri"!:)) ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***...din curiozitate,iq-ul tău depășește 60?Fin ce scrii,nu prea cred...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.