Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
ce nu a reusit Ceausescu ,sper sa reuseasca Negoita &Co ,prietenii stiu de ce!
respect Cortacero !
FLORINE , lasa frustrarile personale ca si tu ai contribuit cu varf si indesat la actuala situatie din club. . Mai vinovatIi decat NEGOITA sunt in primul rand CONTRA si apoi fostii patroni , BADEA si BORCEA care au dus-o pe DINAMO in prima insolventa. Negoita a salvat o data DINAMO , insa a avut incredere prea mare in diversi "profesionisti" si a fost "obligat" de o parte din suporteri sa scape cu orice pret de DINAMO ....!!! Dupa umila mea parere NEGOITA a fost raul cel mai mic. Acum suntem tot la mana lui NEGOITA , SINGURUL CARE CRED CA LE MAI POATE LUA ACTIUNILE SPANIOLILOR ....!!!! Asa ca mai mult respect nu strica. Apropo , trebuie renuntat la actuala coinducere si aducerea unui dinamovist profesionist si loial : IOAN MARGINEAN.
Nu intru in polemici cu tine, ca efectiv nua re rost, dar sa sti ca un audit , (la o firma serioasa, si complicata din pct de vedere contabil,) poate sa dureze si 6 luni....chiar nu stiu cand au avut acest timp....clar, toti se laudau ca fac, toti se laudau ca stiu, toti erau bine informati..dar nu am vazut pe unul sa spuna ca, conform auditului, datoria e de atat....toti banuiesc, si isi dau cu rpesupusul. De aceea spun ca, toti pseudo-invetitorii care i-ai pomenit, au fost praf in ochi...un investitor adevarat ( vezi Mital Steel la Galati), care cumpara ceva, face audit, care repet...dureaza. Si, din cate stiu eu, la Dinamo nu a facut nimeni....toti banuiesc, toti cred, toti au auzit..dar o hartie, cu semnatura unei firme de expertiza contabila, eu nu am vazut.
ba au facut amice, dar sau speriat cand au vazut datoriile de 35 de milioane ( cum zicea si andone acum 2-3 zile) . Se vede ca nu te pricepi si esti pe langa , exact cum spuneam.
Amice, sortez si rosii, sa muncesti nu e rusine..dar cineva care vrea sa cumpere, si e serios si hotarat, incepe cu auditul financiar...niciunul din doritorii enumerati de tine, nu au cerut asta...cei care cumpara o societate comerciala de avengura clubului dinamo, si o fac fara audit, este clar ce intentii au...din ce scri, inteleg ca nu te-ai lovit de asa ceva, nu ai avut treaba cu asa ceva, si nu e asta problema, nimeni nu le stie pe toate...parrea rea e ca iti dai cu parerea si esti pe langa subiect...ti-am spus asta asa, sa nu te plitiesti cand colegile rosiile....ca de soratat le sortez eu.
toti erau niste paduchiosi idem cortazero
Dacă nu te pricepi du te la sortat de roșii. Nu i i au apărarea lui prunea , dar are dreptate, negoita mereu sa eschivat când a vrut careva sa ia clubu , semn ca nu a vrut sa l dea decât unora mai rău intenționați ca el. Sa ne aducem aminte doar cum au vrut sa cumpere afaceristu ăla grec, mai era și Adrian thiess, încă 2 arabi , plus spanioli lui andone
Are dreptate prunea dar sa nu vorbească el ca nu am uitat el și cu neagoe in ce situație au adus clubul , aveam după 7 meciuri 0 puncte și am luat și 5 goluri de la viitorul in prima etapa. Ne a umplut cu jucatori fără valoare ( inafara de piscitelii) cum ar fi Răută, brito, bru, bejan și alta prepeliță d asta
țin de bani să cumpere de la tălpănel :)))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.