Alte știri din fotbal
UTA - Petrolul, un meci între două echipe în formă, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Ioan Sdrobiș, antrenorul care l-a lansat pe Chivu și „dușmanul de-o viață” al lui Mircea Lucescu, a murit la vârsta de 79 de ani
0
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Știri din fotbal internațional
Tocmai a fost operat! Fosta vedetă a lui Liverpool, dezvăluiri tulburătoare
0
Soluția de urgență? Un fost mare internațional, pregătit să-i ia locul lui Arne Slot la Liverpool
0
Xabi Alonso, sub presiune: „Accidentarea lui Militao ne-a afectat, arbitrajul ne-a frustrat”
0
Motivul pentru care arbitrul l-a eliminat pe Carreras » Specialistul Marca: „S-a grăbit”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ce nu s-a văzut la televizor din sediul câștigătorului Ciprian Ciucu. ...
Libertatea
Ne bucuram ca prestam interes din partea *** de la Pipera.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Saracu de el, ce febra a facut la maini, nu mai el stie de cate ori a frecat toaletele cu periuta de dinti !!!
Cum e sa sustii Fc Soarele ?? Am inteles eu gresit sau noua stema va fi o palarie de seminte negre ?? Ar fi o veste minuntata,insfarsit o echipa si pentru stelisti/fcsbisti sa faca front comun sa vina impreuna la meciuri.
Cine fcsb ?? Trofeele fcsb-ului le-as zice public dar inafara de Cupa Danone,Cupa Craciun si un covor indesat acolo sa para ca aveti si voi in vitrina aia a voastra altceva nu aveti. Imi pare rau ca am tinut secret atata timp aceasta lamurire.
Pe cat facem pariu ca tu minte nu ai ?? Mai bine te-ar interesa violul pe care o sa-l luati si o sa-l aflam cu totii a doua zi la stirile de la ora 17:00 dupa meciu cu Astra Giurgiu de la Pitesti.
Normal, trebuie sa ramanem cu picioarele pe pamant, daca pierdem cu voluntari nu am reusit nimic ca iara coboram cu liftu pana la locu 6 sau 7 ( depinde si de ce fac celelalte contra-candidate) Hai Dinamoooo, iese soareleeee noapteeaaa si pe stradaaa noastraaa !!!
El munceste in toalete, nu pe strada.
ce dracu' sa scurgi de la unul cu orhiectomie bilaterala (fugi repede pe goagal)? deh, accident de munca stradala.
Cupa Marbella? :)))
*** Apropo...tu cu cine tii? Cu dinamo negoita, dinamo lipa sau dinamo badea?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.