Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 07 martie 2008 00:00
Antrenorul Ionuţ Popa şi-a ameninţat elevii înaintea partidei cu Ceahlăul, programat duminică. "E cel mai important meci al sezonului pentru noi şi trebuie să ne luăm toate măsurile să nu stricăm startul bun. Nu mă interesează cum va juca echipa adversă, ci cum vor evolua jucătorii mei, pe care-i voi călca în picioare dacă nu vor respecta ceea ce le cer", a spus tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!