Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 12 martie 2008 00:00
Oficialii Politehnicii Iaşi au reacţionat după ce stelistul Mirel Rădoi a declarat că moldovenii au fost recompensaţi de CFR Cluj ca urmare a succesului în faţa bucureştenilor. “Rădoi e oltean şi ăştia le ştiu pe toate. Mai bine să-şi vadă de jocul lui” a spus antrenorul Ionuţ Popa, în timp ce preşedintele Sorin Boca a declarat: “ Poli nu a intrat niciodată în discuţii de acest gen pentru că eu nu sînt de acord cu astfel de practici”.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!