Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
Panama - Croația » O singură variantă pentru croați la meciul #200 al lui Luka Modric
0
A comis-o și Anglia! Doar 15 minute „vii” în fața Ghanei, Mondialul continuă să ofere mari surprize
1
Roberto Martinez a dat cărțile pe față la conferința de presă: „Asta îl face unic pe Cristiano Ronaldo”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
din suflet, as dori ca Hagi sa nu accepte !
CITEZ:"Anunţat în exclusivitate pentru presa din România de Gazeta Sporturilor ieri, proiectul de 5 stele al lui Gigi Becali, acela de a-i instala în Ghencea pe Hagi, Iordănescu şi Ilie Dumitrescu, a fost confirmat ieri la prînz de chiar patronul Stelei. "Ar fi genial să vină cei trei. Dacă o să vină, atunci va fi cea mai mare fericire pe care a avut-o Ghencea vreodată".DC,VOI ZIARISTII,MAI CREDETI CE SPUNE UN "BOLNAV MINTAL"CARE ARE NUMAI INCHIPUIRI,SIGUR A
Cheia care rezolva problema intre suporteri si Becali este Numele si Palmaresul Stelei pana in 2000.Daca Gigi le da inapoi atunci aceste discutii inceteaza,Suporterii si fostele glorii stiu ce au de facut cu Steaua lor iar Brcali va ramane cu actualul club inscris in Liga 1,cu lotul de jucatori etc Si-atunci poate sa vorbeasca la Samuila pana o sa se sufoce in vorbe ca n-o sa mai aiba nimeni cu el nimic,poate sa-l faca presedinte de club si pe Mache...treaba lui ce va face.
nu are caracter Hagi, daca va acepta oferta ciobanului...daca va acepta, atunci isi merita soarta si mascarerile aferente
NEA GIGI ARUNCI BANII PE GARDURI ! TREBUIA SA ADUCI UN ANTRENOR PROFESIONIST CEL PUTIN LA FEL DE BUN CA PITURCA !!! IAR AI GRESIT !
mie nu mi se pare cine stie ce ..trioul asta de "aur" ... Iordanescu presedinte?... pai el a fost antrenor , si oricum metodele lui s-au invechit, ca presedinte ce sa faca? stie sa conduca un club , n-am auzit sa fi facut asta pana acum , Ilie Dumitrescu da e un tip inteligent care stie fotbal , poate face multe lucruri bune, Hagi nu a demonstrat inca , probabil ca lasat in pace , va face ceva , dar nu e garantat 100% ... asa ca repet , nu mise pare o bomba , sau de aur,sau ceva iesit
IORDANESCU ESTE DEPASIT PTR CE SE JOACA ASTAZI IN FOTBAL ! INTRE STOICHITA SI IORDANESCU NU VAD NICI O DIFERENTA ! VAI DE NOI !
il umflati voi rapid pe behcali, ca sa nu starniti mania fanilor. Udrea, stai linistit, stapanul tau va fi linsat in ghencea! ziaristi scl4v1!
aste-a 3 ori nu mai au bani de mincare, ori le place sa fie umiliti in public.. treaba lor.. ilie tu esti singurul care nu a apucat sa te umileasca,, mai bine stai in banca ta.. o sa spuna ciobanul ca esti romm si ca aduci ghinion echipei cum a facut cu turcul acela,preparatorul fizic
Nu vine Hagi,are un proiect asa frumos cu Academia lui....Sa vina sa-l scoata din belele pe Gigi ? Merita Gigi asta ? I-a spus toata lumea,bai vezi ce faci cu Piti,abtine-te si tu de la comentariile inutile la tv,atat vrea si omul de la tine,sa taci...De unde,dupa un meci in Ghencea a luat la rand televiziunile...iar ala a plecat pt. ca asta i-a zis ca va face.Acum adu-l pe Naum,pe Samuila si pe Dan Udrea la Steaua sa ti-o antreneze.Asta ar merita sa ti se intample. bine spus...bravo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.