Alte știri din fotbal
Noua formulă a eficienței la Dinamo » Trei jucători și trei misiuni în triunghiul care a lovit-o pe U Cluj
0
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
Două plecări de la CFR Cluj! Marius Șumudică i-a dat afară înainte de meciul cu FCSB
0
MM Stoica a răbufnit după ce a aflat cine arbitrează CFR Cluj - FCSB: „Sper să nu fie același!”
0
Știri din fotbal internațional
Erling Haaland i-a șocat pe fani cu noul look înainte de primul meci din Premier League
0
Președintele lui Inter i-a dat Barcelonei răspunsul în cazul lui Lautaro Martinez
0
Istvan Kovacs, delegat la duelul din play-off-ul Ligii Campionilor
0
Scandal sub ochii lui Dan Șucu! » „Toată Italia a văzut ce s-a întâmplat!”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
7
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
Ia ziceti-mi mai "ziaristilor", cum a fost cu scenariul asta?
O sa vedem daca Iasi-ul o sa isi aparere corect sansele sau va sta capra in fata stelei. Astra si-a aparat corect sansele, sa vedem si Iasi-ul
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti batut in cap in legatura cu biserica. Arata-mi un popa care a pus mina pe bani si apoi i-a dat la altii. N-o sa vezi niciodata popa care sa renunte la bani. Cu alte cuvinte n-o sa vada CSMS-ul nici un cent daca ajung banii la popi!!!!
DNAAA ar treb sa faca arestari FCSB u de la blatul cu MEDIASI calca pe mo r taciuni in poz caprei pe cind TG mures desi superioara infectiei FCSB cistigind ambele meciuri are meciuri pe bune
JOCURILE SUNT FACUTE.Prunea vorbeste pentru adormit copii.Iasul trebuie sa plateasca pentru punctele luate de la Hagi,cum a platit in avans si cei de la Botosani care va castiga cu Viitorul.Asa cum am mai spus Becali a promis ca daca il ajuta va lua 2-3 jucatori de la Astra care putin probabil vor juca,dar scopul este sa ia titlul si sa slabeasca Astra.La fel face si la Iasi cu banii pentru echipa care vor veni prin biserica.
Si ce propui id 45? Sa nu se mai joace campionatul,steaua sa fie desemnata campioana din oficiu pt a ne prezenta bine in ucl? Nu vezi ce aberatii spui.mi-as dori sa joace Iasiul pe bune cu steaua pt ca nu cred ca pierde,dar sunt convins ca va fi blat ca si la Vaslui in 2006.Steaua e cea mai favoriza echipa din istoria fotbalului romanesc si echipa care a facut cele mai multe smecherii de-a lungul timpului.Si cupa campionilor au castigat-o datorita jucatorilor adusi cu japca la steaua,pt ca asa le-a cerut partidul cluburilor de provenienta a jucatorilor,plus norocul fantastic la tragerea la sorti,practic pana in finala nu au intalnit nici o mare forta a europei acelor vremuri.Apoi a urmat seria de 107 meciuri fara infrangere in campionat(toate meciurile castigate pe bune nu?) si exemplele pot continua pana in prezent.De titlul din 2006 ce sa mai povestim,furaciune pe fata.Multe titluri si cupe le-au castigat si datorita faptului ca marii rivali au fost in criza si c-am asta e marea echipa steaua.
Si atunci le-am spus: Ocupati garile,Ocupati garile !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.