Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
AFLATI DE AICI CUM PUTETI FACE B/\NI CU SITEUL NE OBUX. MAI AM AICI SI DOVEZILE DE PLATA. INTRATI SI CONVINGETI-VA CAT DE USOR PUTETI FACE SI VOI B/\NI PE INTERNET CA MINE. EU AM FACUT PESTE 22 $$ PANA ACUM. VOI CATI $$ PUTETI FACE? _____________________w w w.f a ba ni. b i z .l y
Se strange latul daca Vadim a sarit in aparea lui Gigi la vedere! Intai l-a scos din puscarie fara nici o pretentie si acum ii dezvaluie planuri pe surse in mod gratuit! Acum inteleg cine i-a dat lui Gigi ideea ca ar semana cu Mihai Viteazu! Sau cu Napoleon. De la paranoicul Vadim i se trage boala "iubirii de sine " a lui Gigi! Tot Vadim l-a prostit si pe Ceausescu, suflandu-i in coarne! Ce stie Vadim sa faca se numeste "cultul personalitatii"
voi nu stiti sa mai actualizati bursa transferurilor ....atunci nu mai faceti rubrici de genul asta degeaba... nu face decat sa arate cat de competrenti sunteti si la ce nivel sunt unii oamaeni din cadrul redactiei d-voastra....mult succes. O zi buna domnilor !!!!
BA OPREA SI BECALI:CUMPAR EU STEAUA,NU VA MAI CERTATI. CE,EU NU AM BANI.DACA CAUT BINE GASESC PE FUNDUL BUZUNARELOR 2-3£. VOI MERGETI SI VA IMPUSCATI. PS.AM UITAT:SA IL LUATI SI PE VADIM CU VOI.
voi nu stiti sa mai actualizati bursa transferurilor ....atunci nu mai faceti rubrici de genul asta degeaba... nu face sa arate cat de competrenti sunteti si la ce nivel sunt unii oamaeni din cadrul redactiei d-voastra....mult succes. O zi buna domnilor !!!!
voi nu stiti sa mai actualizati bursa transferurilor ....atunci nu mai faceti rubrici de genul asta degeaba... nu face sa arate cat de competrenti sunteti si la ce nivel sunt unii oamaeni din cadrul redactiei d-voastra....mult succes. O zi buna domnilor !!!!
voi nu stiti sa mai actualizati bursa transferurilor ....atunci nu mai faceti rubrici de genul asta degeaba... nu face sa arate cat de competrenti sunteti si la ce nivel sunt unii oamaeni din cadrul redactiei d-voastra....mult succes. O zi buna domnilor !!!!
de ce nu scrieti(GSP)si cata chirie plateste copos la rapid,borcea la dinamo si sa vedem sa face o comparatie si cu steaua...ca gigi scoate profit 15 mil pe an daca castiga campionatul si nu vrea sa plateasca 300de mii de euro?dar daca cstiga campionatul dinamo sau rapit ei nu tot 15 mil iau?si cata chirie platesc?da copos nu baga banii in jeb?de aceea a ajuns rapid cum a ajuns...nu-mi place nici mie de gigi ca e prea ingamfat dar cand are dreptate are...borcea cati bani a dat pe dinamo???
Locul lui gigi si al lui vadim este la TZAMBAL! Domnule General: scapati tara de mafioti si distrugeti clanurile de vampiri!
se vede ca s-au scumpit medicamentele!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.