Comentarii (5)
Dumitru_C
Dumitru_C  •  04 Iunie 2026, 13:35
Postat de Marius.67 pe 03 Iunie 2026, 14:02

Autorul articolului e puțin dereglat, ca să fiu elegant. Spune de "plecarea din Gruia" ! Băiete, ești cu noi ? Alo , revino-ți !

Probabil s-a gandit la cei 10 muschetari din Gruia care și-au depus memoriile. Apoi mintea lui a luat-o razna sau ...hazna :)))

Dumitru_C
Dumitru_C  •  04 Iunie 2026, 13:33

La U Cluj are salariu de 15000 pe luna. Ar putea sa-i ridice salariul la 20k euro/luna mai ales ă e un jucător bun, cu execuții, cu talent. Practic doar din banii in plus pe care i-a virat Primăria ar putea sustine majorarea salariului. Jucătorul trebuie sa fie constient că anumite jocuri in cupele europene ar putea face sa fie atractiv pe piața arabă sau chineză unde salariile unui jucător provenind din România ar putea ajunge la 80.000-100.000 euro/luna. Vezi Mitriță care in China câștigă chiar 120.000 euro/luna.

Adi1919
Adi1919  •  03 Iunie 2026, 14:13

Din informațiile voastre???? Care informații??? Pe ce "canale"???

Marius.67
Marius.67  •  03 Iunie 2026, 14:02

Autorul articolului e puțin dereglat, ca să fiu elegant. Spune de "plecarea din Gruia" ! Băiete, ești cu noi ? Alo , revino-ți !

Draagan
Draagan  •  03 Iunie 2026, 13:48

"plecarea sa din gruia"..... mda. Măi, dar redactorul nu își mai citește o dată știrea, să vadă că a băgat așa gherle?

Comentează