Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
"Ei n-au suportat INCA nicio accidentare serioasă, așa cum s-a întâmplat cu cei ajunși la FCSB"
În general îmi plac articolele voastre. Fără să fiu un admirator al antrenorului Hagi, mi se pare o tâmpenie să pui fragilitatea jucătorilor de al Steaua în cârca lui. În concluzie, un articol ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia explica-ne si noua, daca tot esti in tema, cum sta treaba cu contractele pe care gigi ii pune pe jucatori sa le semneze in alb? Alea de prelungire.
Nici o problema daca o sa fie pe teren....
Stai ca urmeaza bataitza lui Doar Dinamo)))
Doar un agitator. Nu are rost esti cauza pierduta. Stai si contempleaza-l pe Istvan Kovacs si pe Voiculet.
***. ***. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. ***. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
HA,HA,HA....!!!!Judecatorul in cazul Voiculet a spus ca CFR a folosit jucatorul in meciuri oficiale fara sa l legitimeze!!!!!!!Ba ,si buticarul de la colt o pateste pentru munca la negru!!!!!!Daca un buticar ar fi fost in locul CFR stii ce s a facut?????Buticarul a primit banii inapoi dati muncitorului care nu avea contract de munca!!!!!Ba,pe voi Justitia va premiaza cand va prinde!!!!!
4 -1))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.