Alte știri din fotbal
Cum au fost păcăliți suporterii români la meciul cu Turcia » Gafa organizatorilor de care bișnițarii au profitat imediat
1
Ioan Ovidiu Sabău a identificat înlocuitorul ideal pentru Mircea Lucescu: „Suficientă experiență și valoare”
2
România U19 - Irlanda de Nord U19, meci decisiv pentru calificarea la Campionatul European
1
„M-a scuipat și m-a înjurat!” » Conflict violent cu o legendă a fotbalului mondial: „Mi-a dat un pumn de a trebuit să fac raze”
0
Știri din fotbal internațional
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Kylian Mbappe, în pragul rezilierii contractului de 14 milioane de euro anual
0
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
Și gluma ta este una de ***. Serios! Tu chiar ști ce ai scris?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa ceri la unguri? Atâta pot ei, bai au greșit și arbitri la o fază, dar sunt convins ca dacă vin cei din var cu dovezi de ce nu a dat acel penalti este simplă treaba. Ei au văzut ce noi nu am văzut, nu a dat rosu la Craiova sa compenseze ca nu a eliminat de la ei. Dar una peste alta, meciul a fost superb, care a greșit mai puțin a câștigat. Iar cei de la Sepsi nu au vazut golurile care este fin ele au fost data curat. Deci de ce te ei tu ungurule? De asta zic, în România politicul nu mai are ce căuta. Asta dacă cred că sunt unguri și sunt dezavantajați direct. Sa nu uite ungurul ca Sfântu Gheorghe este al românilor, nu a fost, nu este și nu va fi vreodatq
Rotaru este pusculita PSD-ului...Dincu este sustinatorul CFR-ului si a lu Burleanu => Rotaru + Dincu=PSD = Coruptie
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rotaru nu dă bani nici la colindătorii din FRF , din cauza asta îl tâlhăresc ăștia frecvent , pe el și pe nefericiții ăia de la Dinamo …
Corect. Festival anti FCSB. CCA nu face altceva decat sa ofere lui Hagi argumentul ca a fost furat punand in umbra jaful cu penaltiul mincinos din final de meci. Daca arbitrii validau golul lui Munteanu la 1-1 erau mai mult de 3o de minute ca FCSB sa incerce sa inscrie. Asa la penaltiul la fault inexistent dat in minutul 90+5 totul era jucat.
Comedia continuă la digi. Recomand!!!:))) Danciu vine cu explicații ilogice.Naomi plusează că o persoană care a fost arbitru(fără să îi dea și numele)i-a povestit lui astăzi ceva.Duckadam le dă cu tifla în cap și cu toată logica lu' pește prăjit.F A B U L O S:)))))))))Danciu cu venele umflate la gât și foarte convins spune că și el ar da 11m.Ssîc:))) Ăsta e nivelul discuțiilor.
Mizeria este la frf și cca. Urgent deratizarea ! Pentru un fotbal bun și curat mizeria trebuie eradicată !
Gestul de jenă a lui Ilie Dumitrescu, care se afla într-un studio la sfârșitul meciului, spune tot despre deciziile jenante ale brigăzii de arbitraj ! Jenant frf, jenant cca !
Sistemul și-a activat goarnele de studiou imediat după finalul meciului.Se trag linii,se dă verdictu:gol valabil.Dănciulescu e cel mai convins.În afară de sergi lopez,în nici un studiou de televiziune cu toate mijloacele la îndemână nu s-a deranjat nici un tehnician profesionist să tragă niște linii.Există un site cu un soft disponibil în online.Dar ce interes ar avea băieții să omoare subiectul,dacă discuția cu liniile acoperă hoția arbitrului din prelungiri cu acel 11m pentru echipa lui hagi.ProTv ne anunță că federația și-a recunoscut vina și că lui hagi i s-a furat victoria de ziua lui!!!!:))E concurs la teeleviziuni!Care mai de care se întrec să spele imaginea unei noi hoții ordinare împotriva stelei.Încă nu a apărut acela care să declare convins că bagă mâna în foc că e gol valabil.Dănciulescu își încearcă norocul.Vedem:)))
Mafia frf lucrează. Cine nu e ”pe fază” îi trece rândul ! Mai clar de atât nu se poate ! VAR-ul nu face decât să ne confirme ceea ce noi, microbiștii, știm după vremea lui Arpy ! Dâncule tu crezi în divinitate ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.