Comentarii (25)
emil1986
emil1986  •  25 Iunie 2020, 08:55
Postat de 1.epic.drama pe 25 Iunie 2020, 08:47

Istvan Gigi Kovacs

La doctor baietas, la doctor!

1.epic.drama
1.epic.drama  •  25 Iunie 2020, 08:47

Istvan Gigi Kovacs

valdino
valdino  •  25 Iunie 2020, 08:38

Tablarul si-a mai facut un cont !:)))

flick2020
flick2020  •  25 Iunie 2020, 08:14

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1.epic.drama
1.epic.drama  •  25 Iunie 2020, 06:39
Postat de 1.epic.drama pe 25 Iunie 2020, 06:35

Cu kova s la centru dinamo a pierdut toate meciurile!!!.... arbitrul e pus de gigi becali!

Deaconu iar o trimite fraudulos pe fc5b in finala cupei.

1.epic.drama
1.epic.drama  •  25 Iunie 2020, 06:36
Postat de Muie Dinamo pe 25 Iunie 2020, 03:34

Md

Blocati *** gigist.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1.epic.drama
1.epic.drama  •  25 Iunie 2020, 06:35

Cu kova s la centru dinamo a pierdut toate meciurile!!!.... arbitrul e pus de gigi becali!

lake1001
lake1001  •  25 Iunie 2020, 04:55
Postat de valiza.epo pe 24 Iunie 2020, 23:38

Kovacs va arbitra Derby de Romania de duminica la Cluj?!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

959296134160709
Muie Dinamo  •  25 Iunie 2020, 03:34
Postat de ovina20 pe 24 Iunie 2020, 23:38

Adevarul e ca Dinamo va juca impotriva clonei becalifere , nicidecum cu Steaua Bucuresti, deci asta nu e derbyul clasic . Poate peste vreo 3 ani sa vedem iar un Dinamo-Steaua, iar clona va fi oale si ulcele pana atunci

Md

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Iunie 2020, 23:26

Îmi pare rău pentru statistica lui Kovax, dar nu va arbitra nici un derby. Derby ar fi, dacă Dinamo ar juca cu Steaua. Sau ma rog, un fel de derby așa mai mic, de Ilfov, dacă fecesebeaua ar juca cu Clinceni.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează