Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
acesti nesimtiti din cluj se cred stapani ardealului ..nu pot sa inteleg atitudinea jucatorilor bistriteni cand joaca cu cfr ..
au castigat si franarii un meci si gata... a fost blat. jett cioben ca ti-a dat clasa unguru. bvo ca a sesizat CNA-ul. oricum RN e un schizofrenic.
eu sunt din bistrita , am fost pe stadion si va pot asigura ca a fost totul planificat.imi ieste rusine ca sunt bistritean
MA MA MIR CA CNA NU S-A SESIZAT PANA ACUM!!!!!!NAUM SI SAMUILA CAUTA SCANDAL DE LUNI BUNE ,EI AUDIENTA O FAC PROVOCAND SCANDAL,,VEZI PITURCA -IANCU ,VEZI BORCEA -BECALI,DUPA MECIUL RAPID -TG JIU ,ACUM CU ACEST BLAT,AU PROBE ?????CRED CA CNA NU MAI EXZISTA SAU DORM PANA LA PRIMAVARA !!!!VREM EMISIUNII DESPRE FOOTBAL NU DE SCANDAL DEMISIA NAUM SI SAMUILA ,DACA MAI AVETI ONOARE?????SI BUNUL SIMT.
*spiderman
5 dute innapoi la spidermen ca fotbalu nu e de tine
1. A fost un blat nesimtit, CFR a umblat si la portar si la fundasul cu penaltyul si la Nalati care a reusit sa se auto-elimine in 7 minute. 2. Albut de ce a aparat in prima repriza ca Spiderman si in a doua fugea de toate baloanele trimise spre poarta ? 3. Fundasul cu penaltyul a gresit si la primul gol si la al doilea, Traore a fost lasat liber , vedeti si voi video cu reactia fundasului la ambele goluri. 4. Nalati a cautat rosul din primul minut cand l-a tinut pe adversar,era vesel :))
ne-am saturat de Naum si Samoila , voi spuneti ca scadalurile vand cand e tocmai invers . Dar cand sunteti incompetenti , gasiti scuze dastea puierile .
In multe situatii(poate prea multe)domnii comentatori isi depasesc competentele si irita prea multa lume.
Pai bai Samuila, are si dreptate Muresan cand va zice ca sunteti voi vinovati, faceti pe formatorii de opinie si, musteste din voi partinirea fata de echipele voastre favorite. Si cu Cristescu v-ati purtat la fel, la zbieretele lui Borcea taceati si, pe Cristescu il luati la misto! Sunteti papagali!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.