Alte știri din fotbal
Aurel Ţicleanu îl laudă pe Coelho: „Mutare de antrenor”
0
„Dacă nu Craiova, atunci cine?” » Rodion Cămătaru e sigur că oltenii sunt favoriți la titlu: „FCSB nu mai are timp”
0
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
1
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Știri din fotbal internațional
Continuă scandalul la Lazio » Maurizio Sarri a sărit la gâtul patronului Lotito: „Jucătorii nu pleacă din cauza mea, ci de asta”
0
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
da ce credeai muresene ca te vor ajuta in fiecare an?asa -i trebuie exclus ca este slab ca arbitru si numai ca e fiul lui nea nelu e tinut acolo(si nu numai el).asa se pare ca au fost anuntati ca vantul bate in ziua meciului inspre cine trebuie .(asta-i din limbajul observatorilor pentru arbitrii).
Speram sa nu apara I.M. cu astfel de declaratii,dar se pare ca a facut-o..d-le Muresan,cand eram avantajati taceai ca cel maro in iarba,iar acum sari in sus? Nu esti cu nimic mai presus de "rromii" din sud..
pai parca cfr cluj era mai buna oricum decat orice echipa si nu avea nevoie de ajutorul arbitrilor sa invinga? e iata ca fara arbitrii favorabil cfr nu mai bate pe nimeni. astra le-a dat clasa asta seara.
Umflatule! Cand altii se plangeau spuneai ca tu nu comentezi arbitrajele. Ipocritule!
Dar cand va ajutau la fiecare meci sezonul trecut cum era? ... Marsh in mm de obosit ... parca sezonul trecut ziceai ca nu comentezi arbitrajul ... ue cfr
cfr ecipa de locul 8 - 12
lasa nu mai face tu pe victama ca de atatea ori ati fost ajutati de arbitrii! si voi aveti o problema serioasa cu ratarile pai in UCl daca o sa aveti 3 ocazii pe meci o sa fie bine dar daca din 10 ocazii clare de a marca voi marcati doar de 2 ori..
ce penibil e clujul. daca lumea urla ca sunt favorizati zicea ca arbitrajul e corect si ca oricum ei au fost mai buni si meritau rezultatul. pai de data asta astra chiar au fost mai buni si meritau rezultatul. se vede ca clujul fara arbitrii e nimic. s-au dus vremurile portocalii cand bateati tot cu arbitrii. gata cu boc si cu boceala. www.callromani.ro
propun ca de acum inainte cfr sa primeasca cate 3 penalty-uri la fiecare meci,si de fiecare data cand echipa adversa trece de jumatatea terenului sa se dea offside...daca vreo echipa reuseste cumva sa marcheze contra cfr-ului echipa respectiva sa piarda meciul la masa verde
Mnu... Muresan a devenit Mititelu? Toata lumea stie ca arbitrii sunt varza, care este problema? Ce va face Muresan acum? Va sta la intersectie cu ceilalti cersetori? CFR cade zilnic...este trist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.