Alte știri din fotbal
Lotul lui Hermannstadt pentru cantonamentul de iarnă » Dorinel Munteanu a renunțat la Vatra Dornei
0
Un campion al României cu CFR Cluj, prezentat oficial în Liga 2 » „Îi urăm bun venit și mult succes!”
0
„I-am zis lui Dani Coman că vrea să mă dea afară” » Bogdan Andone, în formă pe aeroport: ce se întâmplă cu Caio și Mario Tudose
0
Eugen Neagoe a reacționat, după ce Valentin Țicu a reziliat cu Petrolul ca să semneze gratis cu marea rivală Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Favoritul la banca lui Chelsea zice că habar n-are, dar admite: „Niciodată nu poți să știi”
0
Matuzalem nu-l uită pe Mircea Lucescu: „Cel mai bun antrenor. Guardiola mă dorea bodyguard la Barcelona!” » Fotbalul l-a salvat de droguri: „Aș fi ajuns în cimitir”
0
Espanyol - Barcelona, derby-ul etapei 18 din La Liga
0
Jucător la Pescara, scăpat ca prin minune din infernul de la Crans-Montana: „Am fost martor la scene teribile”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
13
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Fosta speranță a tenisului feminin s-a retras la mănăstire și s-a făcut ...
Adevărul
Părintele singurei biserici românești din Istanbul: „Nădăjduim într-o ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro a fost capturat împreună cu soția sa și scoși din Venezuela, ...
Libertatea
lumea va tot spune ca "analizele" voastre sunt de nivel amator, acum poate v-ati convins si voi.
a marcat ca a fost lasat sa marcheze
Plângi, plângi de dimineață, prostavane !
Conventie cu gol marcat cu calcâiul in min 86 ??? Esti dus...
Gsp, mai bine analizați ce a facut Papp de cand a fost introdus cu tema de Reghe. Nu a mers cu penalty , atunci cand i-a dat fcsbistului un brânci,dar l-a lăsat sa faca balet in 6 m pe Mamut.
Acest Mamut submediocru nu a decis nimic. A decis convenția dintre Becali și Rotaru!!
Ai dreptate dar uite mai este ceva: antrenorul oficial al Stelei nu joacă la loto dar azi mergând pe strada întâmplarea face să treacă pe lângă o agenție loto chiar cu 10 minute înainte că ăia să închidă. Intră, ia un bilet de 2 lei, atât era o varianta pe timpuri, și câștigă marele premiu ! Se mai întâmplă dar, probabil, numai odata-n viață ! Daca in ultimul meci cu frânării câștigă, jijică poate să țină mamutul încă un an de zile fara sa mai joace vr-un minut !
Bai dacă Fundașii - păcălici ai lu ‘ Rotaru nu dormeau , mamutu asta se prăfuiască in anonimat , sa vedem in doi ani mai da vreun gol și Ziariștii … zero meserie l-au găsit acum pe asta material de studiu , GG -isti jenanți ….
Barsan așa arbitrează mereu nu a fost domn cu nimeni ( vezi sapunaru cu FCU ) nu mai abera / aici .
Daca Panduru asta avea ceva "logica fotbalistica" era antrenor. Nu comentator( oricum prost) la vreo televiziune. A fost un jucator ok, dar ca antrenor nu a avut exact acea logica fotbalistica de care vorbeste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.