Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Iarăși nu fin nou. Man prostia nu va muri niciodată, de ce te miri asa tare?
Urmeaza precis Hanca si Vatajelu , domnul Rotaru trimiteti si pe astia doi la plimbare de la Craiova au intrat in dizgratia noastra de mult timp .
N-aveti nume si nici silga, voi credeti ca sunteti Universitatea Craiova?
Prostea,iar pe aici!?
Au plecat 5, mai pleacă 2 (Vatajelu și Hanca), a venit 1. Reguli de aritmetica.
Sunt de acord 100%. Altii gasesc jucatori buni, noi... vai capu nostru. Mai trebuie sa plece trei slabisti-hanca,vladoiu si ndong, ultimul cu un joc acceptabil, dar des depasit. Si aici trebuie o rezerva la sensibilul bancu, stim deja! Dar trebuie adusi minim 2 fundasi -1 central 1 dreapta de VALOARE- sa joaace Ionuţ Mitran, e f. bun si tinar, poate oprut,daca s ar intelege cluburile, desi nu sunt convins de el, un mijlocas de creatie, Al Hassan, si minim 1 sau 2 jucatori care pot fi titulari u21 . Si un atacant, Trica sa mearga la slatina pt. a avea meciuri in picioare si rodaj. Apoi putem spera macar la locul 3!
*cese mogosoaia 2013 original
Doamne, cine face transferurile la Craiova căci prea des excelam la capitolul țepe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.