Alte știri din fotbal
Delegare cu ghinion?! CCA a luat decizia: Istvan Kovacs revine după Mondial direct la derby-ul din Superligă
0
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Știri din fotbal internațional
După FCSB - Auda, fotbalistul criticat de Becali a dansat și s-a fotografiat cu iubita pe gazonul din Ghencea
0
Notele GSP la FCSB - FK Auda » 4 fotbaliști au eșuat lamentabil în fața balticilor
0
Risto Radunovic, după eșecul cu Auda: „Îmi pare rău că n-am avut VAR!”
1
A analizat cei 3 nou-veniți la FCSB: „De cum îl vezi, îți dai seama”
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Ce semnificație are și cine este vizat, de fapt, de indicatorul marcat cu ...
Libertatea
De ce ajutorul acordat Ucrainei este cea mai bună investiție a României în ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Influencerița română de pe TikTok, care a furat o brățară Louis Vuitton de ...
Libertatea
ai auzit de Astra Ploiesti?daca nu, uita-te pe rezultatele de ieri si mai taci dreq din gura, oaie!
Dinamo in prima repriza...a avut 0 Suturi la poarta...iar in repriza a doua...3-4 shturi din care 2 din faze fixe...la final...3-4 shutui la poarta sh 0 p poarta...asta e Dinamo sau Avantul Copacei...catzelushi...!!!:)))!!!VAI DE VOI...!!!
Bai ashtia kre luatzi apararea lui Dinamo...sunteti PRAF...nu shtitzi ce-i ala fotbal...mai sh contrazicetzi un profesor k nea Jackie...RUSHINE LA RASA CANINA...FORZA STEAUA...!!!
Pt."eugen4fifa": Mars ma la vacile tale, nu te baga in seama aiurea, stiu ca te doare, dar Poli e acum mai buna decat Dinamo, iar de UTA nu are rost sa vorbim...Aseara s-a vazut clar ca Poli a dominat la toate capitolele, iar rezultatul a fost unul firesc...
Bah nu mai comentati...Jackie are dreptatae...Dinamo e praf...in prima repriza aveau 0 shuturi spre poarta...sh in a doua 0 p poarta...in total au avut sh ei vreo 3-4 shuturi...dintre kre unul din lovitura libera sh unul din penalty...sh app niculaie e terminat...!!!La o ekipa d talia lui Dinamo sa nu tragi la poarta timp d 65 d min e rushine...vai d ei de catzelushi de buzunar...miaugh...miagh...miagh...:))!!!
ba fwtwti mortzy maty voi sunteti slabi de 12 ani un mesaj din arad pt curwa din banat sa se auda in toata tara mwye poly timisoara cine mai e si kakatu asta desi da cu parerea
Am intrat sa citesc si eu comentarii dar dau peste dinamovisti care nu au nici o legatura cu fotbalul... Mai baieti cumva aseara v-ati uitat la alt meci? Dinamo singura ocazie din prima repriza a fost in min 46, asa vreti voi sa castige campionatul cu niste OTETARI?
@tatuzu : ce mutra de urangutan lovit de soarta ai. cat de prost sa fii,sa-ti faci cu markerul pe fata,tampeniile pe care le ai tu. esti ciumpalac rau.
JACKIE,o ia pe aratura ca de obicei;nici Timisoara nu a aratat nimic decat o aparare ca in Liga si greselile dinamoviste la goluri.
Eu m-am saturat de moshu' asta senil care de fiecare data isi da cu parerea : Sabau e prost ...Dinamo nu joaca nimic ....Ce mare valoare a fost Jackie Ionescu ? tataie...bara lu' Niculescu nu ai vazut-o ? Ratarea lui Andrei Cristea ti-a scapat ? Penalty-u' ratat de Niculae in min. 89 ce k..ak.a...t a fost ??? M-am saturat de "specialisti" ca tine , ca Mircea Radulescu , ca Parcalab.....Fotbalul pe care il jucati voi acum 50 de ani era altu'....Zi-i lui Iancu' sa iti cumpere ochelari
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.