Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
TOTI ANTRENORII ISI DORESC SA AJUNGA LA STEAUA! SI UHRIN NU FACE EXCEPTIE! ORICE APROPIERE DE CLUBUL CEAUSIST TREBUIE PEDEPSITA FOARTE DUR! STRUTOCAMILELE CARE SPUN CA TIN CO POLI SI CU steaua SA-L INJURE PE IANCU!!!
mama,mosule inca nu te ai pensionat,mai lasa ne ,nu vezi ca esti senil
Offf Lord Vader... cum ma faci tu sa rad....ca asa ne distram noi intre noi, Jedi....:))))... btw... mai respiri greu? l-ai mai vazut pe ala mic cu manutza lui?.....hai salutare
MOSULE ESTI VARZA!ASTA ARE COSMARURI CU DINAMO,LUCESCU SI DINU,DAR TOT EL A SCRIS O "CARTE" IMPREUNA CU DINU!
eu tin cu Timisoara, dar l-a verificat cineva pe jackie dc si-a luat pastilele??? cu tot respectul pt el a cam luat-o pe aratura
domnul Iancu, de cand a intrat in fotbal si-a creat o imagine de om cu doua fete. una pentru suporteri, alta pentru partenerii de afaceri. injura federatia si comisiile federale, dar profita de hoatarari luate de acestea. scotea in fata si promitea planuri marete, dar in momentul culminant demitea antrenorul, conducatorul clubului, sau vindea jucatorii exponntiali. probabil ca a fost un joc de al sau. dar nu unul nevinovat. credeti ca o firma ca Bkp nu resimte criza? eu nu cred.
teoria conspiratiei, ce sa mai vorbim. acest jaky ionescu mare descifrator in stele. nimeni nu va stii ce a fost, doar supozitii. clar ambii sunt de vina.
Articolul candideaza la bancul anului!
asa e,ionescu pune numai adevarul si in ascunzisurile tainice ale mintii lui tine foarte multe lucruri care ar da lumea peste cap:unde e elvis,cine l-a impuscat pe kennedy,unde s-a dus flota romaniei,unde e ingropat jimmy hoffa si multe alte treburi pe care jackie ionescu e gata sa le spuna ziaristilor dupa ce isi ia medicamentele pentru alzheimer cu un pahar de jack daniels.
de fapt jackie, tu ti-ai arata o fata care nu-ti sta bine. aceea de lingau. declaratie mai stupida nu am auzit/citit si imi pare rau ca prilejul mi-a fost dat de un om pe care l-am stimat. oare si eu voi ajunge asa la batranete?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.